TOPlist

Nejhorší selfíčka, která kdy mohla být vyfocena. Máte taky nějaké?

Selfie – náhleďák

Nejčastěji pořizují selfíčka ženy od 18 do 35 let. Tomu docela rozumíme, jsou v nejkrásnějším období svého života a rády se sebou pochlubí. Jenže nejsou samy. Z řad mužů se najde dlouhý zástup těch, kteří se svým sexy pohledem rádi chlubí také. Jenže zatímco ženy rády přiznají, že se fotí samy, muži se to naopak často snaží skrývat a dělají, že je fotí někdo jiný.

Tento článek vám neprozradí žádný nový přístroj či zajímavost ze světa Androida, ale slouží pouze jako pobavení a odreagování. A vlastně proč ne?

Soubor zpackaných selfie

Co se stane, když takovou selfie fotku vyfotíte v okamžik, který pro ni nebyl zrovna nejvhodnější? A nebo ještě hůř: Co se stane, když takovou selfie fotku vyfotíte v okamžik, který pro ni nebyl zrovna nejvhodnější a ihned to bez kontroly postnete na sociální síť?

Pro vás to může být katastrofa, jiné rozbolí bránice. Na váš účet samozřejmě. A jelikož se my v redakci bavíme opravdu velice rádi a nahlas, pojďte se s námi podívat na několik „povedených“ selfíček a technik, kterým byste se měli vyhnout, pokud nechcete být středem zábavy na sociálních sítí.

00

K vyfocení selfie potřebujete běžně jednu ruku nataženou před obličej, případně k zrcadlu. Jak to ale vyřešit, pokud musíte své selfie vyfotit ve výšce horní hrany dveří a nemáte si na co stoupnout? Jednoduše se jednou rukou zapřete proti zdi, druhou uděláte nějaké cool gesto a vyfotíte se… nohou?

 

Selfies-1

Selfíčka se svými dětmi si mladé maminky příliš často nedělají. Tedy dělají, ale jen dokud jsou to miminka. Proč ne, později by mohlo být na dlouhé diskuze. V každém případě ale pokud nějaké děti máte, myslete i na ně. Pokud se chystáte vlítnout do plavek a udělat si u zrcadla pár foteček na profil, zkuste k němu nejprve neposlat své zlobivé dítko do kouta.

 

Selfies-1

Obzvláště velmi mladé slečny, ve věku přibližně od třinácti do sedmnácti let, mají tendenci světu ukazovat, jak moc se mají rády. Některé u toho dělají známý „duck-face“, jiné koukají do objektivu jako děda Mráz na letní brigádu. V každém případě ale bude třeba dbát na to, co (nebo kdo) se ukrývá za vámi. Věřte tomu nebo ne, ale nejtvrdší záškodníci pochází nejčastěji z řad sourozenců.

 

Selfies-2

I tato slečna udělala při focení sama sebe kolosální chybu. Usmívá se sice jako rejžák na poslední schod, ale hned vedle své krásné tvářičky má zvěčněno něco, co ještě nedávnou bylo její součástí…

 

Selfies-3

Tahle fotka čtveřice slečen postrádajících kalhoty by vlastně nemusela být nijak tragická, kdyby ji nezkazila náhoda. Nebo nezvaný host (obzvlášť pokud je výrazný i ve tmě).

 

Selfies-4

Kdyby si slečna nevzala sluneční brýle před svůj počítač, možná by se vyvarovala katastrofě. Jenže ona si je vzala. Díky tomu můžeme vidět, co si právě objednala ve svém oblíbeném e-shopu.

 

Selfies-6

Dámy, když už si musíte udělat selfie na toaletě, dejte si pozor, abyste byly na fotce samy. Ono ne nadarmo se říká, že toaleta je místo, kam i král chodí sám. Dámy to ale v posledních letech obrátily tak, že vlastně nikdy nechodí samy. A pak na to doplácí zpackanými selfíčky.

 

Selfies-7

A slečna s hračkou ještě podruhé. Tentokrát však již nepotřebovala sluneční brýle.

 

Selfies-8

Jak vidno, autonehody již nejsou ničím zvláštním. Ještě před pár lety byl člověk z autonehody otřesen, v šoku, zkrátka vyklepaný jako krátká startka. Dnes to již vypadá, že jsme si na autonehody zvykli, a raději si uděláme selfíčko (nejlépe dřív než nás hasiči vyprostí z auta) a postneme ji na Instagram s hashtagy #zachraňmě #autonehoda #vyděšení #doprd**e.

 

Selfies-9

Nejdokonalejší kombinace? Koupelna, dítě ve vaně, mobil na nabíječce a slečna, která si chce před zrcadlem pořídit novou profilovku. Co se ale stane, když karma nechce, abyste si dělali selfie? Nechá dítku podjet nohy a uklouznout ve vaně. Nevíme, jak celý díl této komedie dopadl, ale pokud si slečna až na hotové fotce všimla, co se odehrálo za ní, možná ještě do vany letěl ten telefon. A pokud by měla slečna opravdu špatný den, ještě by chytila ránu od nabíječky.

 

Selfies-10

A děti ještě jednou. Je skvělé, že se i synkovi líbí maminčina postava. Je ale nutné, aby to věděl celý svět?

 

Selfies-11

Po světě chodí spousta samozvaných „mistrů photoshopu“. Tento umělec jednoznačně patří k nim a svůj prvotřídní um nijak neskrývá.

 

Selfie 12

A jako poslední tady máme bonus jednoho chlapíka, který je ukázkou toho, jak špatné může být načasování. Jak jsme zmínili v úvodu, chlapi často skrývají pravdu a mlží, že je fotil někdo jiný. Pokud se ale opravdu „blejsknou“ sami, měli by si dávat pozor na odrazy. Ty totiž prozradí úplně vše.

A co vaše selfie?

Povedla se vám někdy udělat selfie, která by mohla dopadnout podobně jako některá z galerie? Věříme, že se mezi našimi čtenáři najdou nějací odvážlivci, kteří své „povedené“ selfie ukáží.

Nebojte se umístit do komentářů odkaz na nějaké vtipné selfíčko, které pobaví nejen nás, ale i další čtenáře.

Zdroj: 4AF.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)