TOPlist

Nejhezčí Samsung Galaxy S24? Tahle barevná kombinace je top!

Nejhezčí Samsung Galaxy S24
  • Vybrat nejhezčí Samsung Galaxy S24 není jednoduché, na trhu je celkem sedm barevných variant
  • Jednotlivé verze jsou ale barevně nevýrazné a smutné, výrazným barvám se Samsung vyhnul
  • S trochou snahy ale můžete design oživit a navíc telefon ochráníte před škrábanci

Majitelé telefonů Samsung Galaxy řady S mají jednu výhodu – díky velkým objemům prodejů se výrobcům vyplatí dělat pro tyto telefonu spoustu zajímavého příslušenství, ostatně velmi podobná (přesněji řečeno ještě lepší) je situace pro majitele telefonů Apple iPhone.

Pokud jsem si tedy v úvodu článku stěžoval, že jednotlivé barevné varianty modelu Samsung Galaxy S24 jsou mdlé a nevýrazné, celkem snadno se to dá změnit použitím vhodného pouzdra nebo krytu. Já v letošním roce opět vsadil na fólii od Dbrand, která je sice pekelně drahá, ale na telefonu vypadá fantasticky!

Dbrand 4

Díváme se právě teď společně na nejhezčí Samsung Galaxy S24? Každý z nás má samozřejmě jiné preference, ale za sebe dávám jedničku s hvězdičkou. Rám telefonu v měděném odstínu vypadá skvěle sám o sobě, v originále je ale doplněný o velmi nevýraznou oranžovou barvu, která je sice matná, ale jinak moc krásy nepobrala. V kombinaci s černým skinem od Dbrand ale vypadají měděné boky skvěle a telefony zatím každý v mém okolí hodnotil ryze kladně.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 21 990 Kč

Samolepka je velmi tenká, telefon dobře ochrání před poškrábáním, pokud ale hledáte ochranu například proti pádům, určitě doporučím nějaké pevnější pouzdro, například od UAG. Pokud si ale na telefon dáváte pozor a chcete si pouze vylepšit jeho design, Dbrand mohu doporučit. Používal jsem je na řadě mobilních telefonů Huawei a Apple v minulosti a určitě jej na telefonu nemám naposledy. Škoda jen, že Dbrand nepokrývá více výrobců, například na Xiaomi 14 by se mi kožený skin moc líbil…

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Jak by měl vypadat nejhezčí Samsung Galaxy S24?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)