Mnoha uživatelům nefunguje Google vyhledávání. Takhle to opravíte

nefunguje Google vyhledávání

Poslední dobou se mnoha uživatelům stává, že jim na telefonu nefunguje Google vyhledávání. Nepříjemný problém, který by asi nikdo nečekal právě od Googlu, který je stále především internetovým vyhledavačem. Řešení naštěstí není složité. Jak to opravit?

Pokud často vyhledáváte na vašem Android telefonu, tak vás už také možná postihnul problém, kdy najednou vůbec nefunguje Google vyhledávání. Tento problém postihuje vyhledávací dotazy, které uživatel vyhledá pomocí vestavěné Google aplikace. Pokud například na telefonech Google Pixel zadáte dotaz přímo do vyhledávacího pole na domovské obrazovce, tak se vyhledávání spustí právě ve vestavěné aplikaci Google.

Místo výsledků vyhledávání se objeví jen bílá obrazovka. Tento problém se naštěstí netýká vyhledávání v Google Chrome nebo jiných prohlížečích. Pokud vám také nefunguje Google vyhledávání na telefonu, tak řešení je naštěstí celkem jednoduché. Někdy postačí zadat dotaz znovu. Jistější je pak otevřít na vašem telefonu menu multitasking a ukončit aplikaci Google. Nově spuštěná Google aplikace by už měla opět fungovat.

Postihnul vás také tento problém?

Zdroj: androidpolice

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)