Need for Speed No Limits – nová závodní hra od EA oznámena

need for speed no limits titul

EA oznámilo nový herní titul pro Android – arkádové závody Need for Speed: No Limits. K propagaci svého nového titulu si Electronic Arts přizval také známého závodníka a automobilového showmana Kena Blocka. Ten se také objevil v prvním teaser traileru, uvolněném při představení hry. V půlminutovém traileru nám EA, krom zmíněného Kena Blocka, ukazuje i pár záběrů ze hry samotné. Z těch se dá usoudit, že nový přírůstek do slavné herní série nejspíš bude, co se herního zážitku týče, pokračovat ve šlépějích předchozího dílu. Tím bylo Need for Speed: Most Wanted, od jehož vydání uběhly již více než dva roky. Samotné adrenalinové závody pak ještě připepří honičky s policií. Dle vyjádření výkonného producenta EA – Roberta Huebnera – se při tvorbě hry klade velký důraz na zážitek z rychlé jízdy a propracovanou grafiku. Vývojáři si přitom také kladli za cíl využít potenciálu, který skýtají dnešní, velmi výkonné mobilní chipsety.

Need for Speed No Limits – Ken Block

Need for Speed No Limits - Ken Block

Samotný vývoj hry mají na starost vývojáři z herního studia Firemonkeys. Ti rozhodně nepatří mezi nováčky v oboru. Na svém kontě mají například další hru, jež rovněž vznikla pod taktovkou EA – závodní simulátor s nádhernou grafikou Real Racing 3. Většinu mobilních závodníků však nejspíš příliš nepotěší fakt, že hra bude využívat stejný Free to Play model financování, jako zmíněný Real Racing 3.

need for speed no limits

Need for Speed: No Limits zatím nemá konkrétní datum vydání, mělo by k němu však dojít nejdříve v roce 2015.

Těšíte se na hru Need for Speed: No Limits, nebo vás odradil Free to Play model financování?

Zdroje: AndroidAuthority.com, EuroGamer.net.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)