Vánoce 2017: Aplikace pro navození vánoční atmosféry

navození vánoční atmosféry

Poslední díl vánočního seriálu je tu. Dnes si ukážeme aplikace na navození vánoční atmosféry. Nebudou chybět živé tapety, nebo vánoční melodie. Následují samotné aplikace.

Vánoce 2017: Aplikace pro navození vánoční atmosféry

Animace sněhu jako živá tapeta

Vánoce bez sněhu prostě nejsou Vánoce. Pokud se u vás počasí nechystá na sněhovou přikrývku, zkuste alespoň tuto aplikaci. Jedná se o živou tapetu s propracovaným sněhem. Lze si nastavit intenzitu, rychlost a směr sněžení. V chaloupce je možnost rozsvěcet a zhasínat světla. V poslední řadě je k dispozici i hudební podklad.

snih-vanoce-ziva-tapeta

Sníh - animované pozadí
Sníh - animované pozadí

Christmas Radio

Aplikace Christmas Radio nabízí skladby s vánoční tématikou. Hudba k vánoční atmosféře nenahraditelně patří. V této aplikaci je možnost nastavit si barevné schéma, aby vám byla co nejpříjemnější. Skladby, které najdete můžete snadno spárovat se svým účtem Spotify.

Christmas In Radio + Xmas Tree

Christmas In Radio + Xmas Tree

Christmas Radio
Christmas Radio

Vánoční noc živé tapety

Vánoční tapety ještě jednou. Co si budeme povídat. I když jsou svátky a všichni tráví čas se svou rodinou, na telefonu jsme prakticky neustále. Tyto živé tapety vás naladí do vánoční atmosféry pokaždé, když vezmete svůj telefon do ruky.

ziva-tapeta-vanoce

Christmas Night Live Wallpaper
Christmas Night Live Wallpaper

Vánoční ozdoby DIY

Vánoční atmosféra se dá navodit i jinak. K tomu slouží následující aplikace. Konkrétně se jedná o výrobu ozdob a dekorací. K výrobě jsou většinou potřebné základní věci, jako například papír, provázek, lepidlo, nebo obyčejný kelímek. Do výroby můžete zapojit i ostatní členy rodiny.

vanoce-ozdoby-dekorace

Vánoční ozdoby DIY
Vánoční ozdoby DIY

Vánoce písně a vyzvánění

Nyní se podíváme na vánoční vyzvánění. Aplikace nabídne několik instrumentálních písní a zvuků, které k Vánocům patří. Tyto zvuky je pak možné nastavit jako vyzvánění, upozornění, nebo budík přímo v rámci aplikace. Máte už na svém telefonu nějakou tu vánoční melodii?

vyzvánění-vánoce-zvuky

Vánoce Písně a Vyzvánění
Vánoce Písně a Vyzvánění

Vánoční fotorámečky

S pomocí této aplikace lze vytvořit jednoduché vánoční přání. Aplikace funguje jako fotoaparát s přidanými rámečky ve vánočním duchu. Nechybí tedy stromečky, ozdoby, svíčky nebo sněhuláci. S touto aplikací můžete vytvořit krásnou vzpomínku třeba pro babičku s dědou.

vánoční rámečky android

Christmas Photo Frames
Christmas Photo Frames

Christmas Countdown 2017

Na Vánoce se jistě těší většina z vás. Někteří více a někteří zase méně. Pro ty z vás, co se na Vánoce opravdu těšíte, je tu vánoční odpočet. Vidíte tedy naprosto přesně, kolik času ještě zbývá. To není vše, součástí obsahu jsou také různé vánoční zajímavosti. K jejich porozumění je zapotřebí angličtina.

stedry den aplikace

Christmas Countdown
Christmas Countdown

Google Santa Tracker

Povedená aplikace pro navození vánoční atmosféry od společnosti Google. Tato aplikace jakýmsi spojením předešlé aplikace se souborem několika her. Součástí jsou také animovaná videa. Doporučujeme, pokud si chcete ukrátit třeba návštěvu toalety.

Santa Tracker: Reindeer Worries

Santa Tracker: Reindeer Worries

Google Santa Tracker
Google Santa Tracker

Spotify Music

Tuto službu jistě každý zná. Proč zrovna Spotify pro navození vánoční atmosféry? Nevíme jak jste na tom vy, ale pro nás jsou Vánoce bez hudby jako týden bez neděle. K dispozici jsou nejrůznější výběry a seznamy skladeb. Samozřejmě chceme ty vánoční. Stačí jen zapnout vaši oblíbenou službu pro poslech hudby a nechat se pohltit kouzlem Vánoc.

vánoční atmosféra spotify

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Native Scene AR

Poslední aplikací je Nativy Scene AR. Nutno podotknout, že tato aplikace není zdarma. Na Google Play se prodává za necelých 28 korun a jde o trojrozměrné ztvárnění betléma pomocí AR. Stačí na rovnou plochu položit předem vytištěný betlém a pak už se můžete jen kochat. Nechybí ani příjemná hudba, jak jinak než s vánoční tématikou.

Nativity Scene AR

Nativity Scene AR

Nativity Scene AR
Nativity Scene AR

Vánoce 2017: Seriál plný tipů na dárky a aplikací s vánoční tématikou

android vanoce 2017 darky k vanocum

Jaká je vaše nejoblíbenější aplikace na navození vánoční atmosféry?

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)