Tipy na povedené hry s vánoční tématikou

hry s vánoční tématikou

Vánoce jsou za dveřmi, a tak jsme pro vás vybrali hry s vánoční tématikou. Doufáme, že vám tyto hry pomohou navodit vánoční atmosféru a ukrátí vám třeba dlouhou cestu za rodinou. Pokud máte rádi logické a postřehové hry, je tento článek přesně pro vás.

Obsah článku Tipy na hry s vánoční tématikou

Farm Snow: Happy Christmas Story

V této hře se budete starat o Santovu vesničku. Přesněji řečeno farmu. Pěstujete cukrátka, sbíráte zkušenosti a plníte úkoly. Čím víc se vám bude ve hře dařit, tím více budete mít návštěvníků. Nezapomeňte jim nadělit dárky. Za získané sušenky můžete svou farmu rozšiřovat. Zkrátka klasická hra, kde se staráte o farmu, ale zde navíc ve vánočním kabátu

farma vanoce 2017

Farm Snow - Santa family story
Farm Snow - Santa family story

Christmas Sweeper 3

Pokud znáte Candy Crush Saga, tak vám tato hra bude připadat povědomá. Ovládání a kombinace jsou v podstatě stejné, jen je hra zpracována ve vánočním duchu. Jestli máte podobné hry okoukané a jejich hudební doprovod oposlouchaný, zkuste alespoň na chvíli Christmas Sweeper 3.

Christmas Sweeper 3 Long Ad 2017

Christmas Sweeper 3 Long Ad 2017

Christmas Sweeper 3 - Game
Christmas Sweeper 3 - Game

Vánoční Puzzle Hry

Tato hra je určena spíše pro ty menší z vás. Jedná se o klasické puzzle s vánočními motivy. Můžete si zvolit jak obrázek, tak celkový počet dílků. Pro ty větší je tu varianta s posunováním dlaždic, která je přece jen trochu náročnější. Příjemná oddechovka, kterou doporučujeme hrát na větším displeji. Pokud skládáte větší počet dílků, je těžké se na menším displeji zorientovat.

puzzle hra s Vánoční tématikou

Christmas Jigsaw Puzzles
Christmas Jigsaw Puzzles

Subway Santa Xmas Surf

Dobře známé jsou postřehové hry typu Subway Surfers, nebo Temple Run. V podstatě běžíte po nikdy nekončící trati, vyhýbáte se překážkám a sbíráte zlaťáky. Vaším úkolem je doběhnout co nejdál. I tato hra nabízí vánoční prostředí. Tento typ her je velice návykový, protože pokaždé máte tendenci doběhnout o něco dál.

Santa Runner :Xmas Subway Surfer – Android Gameplay HD

Santa Runner :Xmas Subway Surfer - Android Gameplay HD

Subway Santa Xmas Run
Subway Santa Xmas Run

Diver Dash

Diver Dash neoslní grafickým zpracováním, ani promyšleností. Tato hra se řídí pravidlem v jednoduchosti je síla. Hra procvičí váš postřeh, a to celkem důkladně. Ze začátku se hra může zdát až moc jednoduchá, ale po chvilce zjistíte, že je to vlastně naopak.

Diver Dash Holiday Special 2017 Trailer

Diver Dash Holiday Special 2017 Trailer

Diver Dash
Diver Dash

Piano Magic Tiles 2018 Christmas

Další známá hra, ve které je vaším úkolem klepnout na padající části do rytmu hudby. Díl s titulem Christmas je zaměřen převážně na vánoční koledy a skladby s vánoční tématikou. Postupným hraním lze odemknout nové písně a nechybí ani seznam těch nejhranějších.

Piano Magic Tiles 2018 – Christmas 🎅 Trailer 🎼🎵🎶 🎶 🎵

Piano Magic Tiles 2018 - Christmas 🎅 Trailer 🎼🎵🎶 🎶 🎵

Magic Piano Tiles 2019: Pop Song - Free Music Game
Magic Piano Tiles 2019: Pop Song - Free Music Game

100 Doors The Mystic Christmas

Velmi oblíbená série 100 Doors, která má na svém kontě také spoustu variací. Tvůrci nezapomněli ani na vánoční díl. Úkol v této hře je jednoduchý. Musíte se dostat přes sto úrovní. V každé vám kříží cestu zamčené dveře. Vyřešením logické hádanky se dveře otevřou. Některé úrovně jsou jednoduché, ale jiné vám dají pořádně zabrat.

100 doors vanocni hra
100 Doors The Mystic Christmas
100 Doors The Mystic Christmas

Crazy Santa Moto Gift Delivery

Pokud rádi jezdíte na motorce, máme pro vás jednu hru. Jako Santa musíte roznést spoustu dárků, což vyžaduje strategický postup a přesnost. Vaším úkolem je dostat se z bodu do bodu za určitý čas. Pokud vám motorka přijde pomalá, můžete použít nitro. Stihnete obdarovat všechny děti za jedinou noc?

Crazy Santa Moto Gift Delivery 2019

Crazy Santa Moto Gift Delivery 2019

Santa Christmas Moto Gift Delivery Game
Santa Christmas Moto Gift Delivery Game

Doodle Jump Christmas Special

Hry s vánoční tématikou jsou všude a nemůže mezi nimi chybět ani dobře známý Doodle Jump Christmas Special. Stará dobrá postřehovka na odreagování spočívá ve skákání z plošiny na plošinu. Vaším úkolem je doskákat co nejvýš. Po cestě narazíte na pružiny, které postup hry urychlí. Dejte si pozor na vaše protivníky, radši po nich hoďte sněhovou kuličku hned, jak je uvidíte.

doodle jump vanoce
Doodle Jump Christmas Special
Doodle Jump Christmas Special

Adventure Escape: Xmas Killer

Jako poslední si představíme hru ze série Adventure Escape. V tomto titulu máte odhalit vánočního vraha. V podstatě sbíráte nápovědy a plníte různé úkoly a hádanky. S jejich pomocí postupujete příběhem dál a dál. Pro pochopení napínavého příběhu je potřeba znalost angličtiny. Dokážete odhalit vánočního vraha?

adventure escape hry s Vánoční tématikou
 
Adventure Escape: Xmas Killer
Adventure Escape: Xmas Killer

Vánoce 2017: Seriál plný tipů na dárky a aplikací s vánoční tématikou

vanoce tipy na darky vanoce darky

Jaké jsou vaše oblíbené hry s vánoční tématikou?

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)