TOPlist

Telefon muži zachránil život. Stal se štítem proti smrtícímu šípu

sip luk telefon stit

Mobilní telefony můžou doopravdy zachránit život. A to i v případech, kdy proti vám stojí útočník s lukem a šípem. Přesvědčil se o tom muž z Austrálie, který použil telefon jako štít.

Na muže zaútočil agresor s lukem. Život mu zachránil telefon, který použil jako štít

Incident se odehrál ve městě Nimbin, které leží na východě Austrálie. Oběť útoku se vracela domů, ale před jeho domem stál 39letý muž s lukem. Podle policie se oba muži znali a došlo mezi nimi k potyčce. Agresora si chtěl napadený muž natočit na video, aby tak byly k dispozici důkazy pro policii.

luk telefon použitý jako štít

Jakmile ale muž začal útočníka natáčet, agresor zamířil a vystřelil. Vystřelený šíp prostřelil telefon skrz naskrz. Vlivem nárazu telefon vyletěl z ruky a i s šípem oběť udeřil do tváře, kde mu způsobily malé tržné rány. Střelec z luku byl zatčen a obviněn z poškozování cizí věci a napadení. Soud ho čeká příští měsíc. Jak telefon dopadl, můžete vidět na fotografiích výše.

K jaké nejpodivnější činnosti jste telefon využili vy?

Zdroj: bbc.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)