Nepopulární trend pokračuje. Kdo další se vykašle na nabíječky v balení?

oppo nabíječka

Včera jsme se dočkali evropského představení řady Oppo Reno8, na které viceprezident firmy, Billy Zhang promluvil také o budoucnosti firmy. Mimo jiné také sdělil, že firma přestane dodávat nabíjecí adaptéry u některých produktů.

Konkrétní bohužel nebyl: “V příštím roce přestaneme dodávat nabíječku v balení u několika produktů. Máme ale plán. Pro spotřebitele není tak snadné získat přístup k nabíječkám, takže je musíme nechat v balení. S rozšiřováním našich obchodních aktivit však chceme nabíječky přesunout z balení do obchodů, aby si je naši uživatelé mohli zakoupit a používat je i po upgradu svých zařízení”, nechal se slyšet Zhang.

Oppo Reno 8 Pro 5G | Unboxing & One Week Review

Oppo Reno 8 Pro 5G | Unboxing & One Week Review

V tuto chvíli tedy není jasné, kterých řad se toto nepopulární rozhodnutí týká. Doufejme, že zůstanou alespoň u vlajkových lodí. V tuto chvíli se SuperVOOC 80W nabíječka prodává v přepočtu za asi 1 100 korun.

Jak se vám (ne)líbí tento trend?

Zdroj: androidheadlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)