Menu

Mozilla má novou aplikaci a není to prohlížeč: Notes by Firefox můžete už stahovat

Minulý rok oznámila společnost Mozilla, že se rozšiřují a začnou tvořit i jiné produkty než jen prohlížeče. Půjde o tzv. testovací experimenty a dnes jsme se dočkali první Android aplikace s názvem Notes by Firefox. Už z názvu jde poznat, že se jedná o poznámky.

Notes by Firefox mají vlastní Android aplikaci

Jeden z prvních experimentů byl plugin Notes, který umožňuje v prohlížeči Firefox rychle psát poznámky a mít k nim přístup. Nyní se tento plugin rozšiřuje, a to do samostatné Android aplikace. Tu už můžete zdarma stahovat z Google Play, i když je stále označená jako nevydaná.

notes by firefox aplikace android web

Pokud hledáte robustní aplikaci s funkcemi, tak spíše doporučíme Evernote nebo OneNote. Mozilla přináší minimalistickou, ale funkční aplikaci, která vám umožní psát si rychle poznámky. K fungování je potřeba Firefox účet a hodit se bude i Firefox Sync pro plné využití a rychlou synchronizaci. Mezi plusy této aplikace se dá započítat end-to-end šifrování a rychlá synchronizace s PC prohlížečem. Jedná se stále o experiment, takže velmi pravděpodobně budou přibývat nové funkce, pokud bude mít Notes by Firefox úspěch. Je zde ale také šance toho, že se aplikace zruší.

Používáte prohlížeč Firefox? Vyzkoušíte tuto novou aplikaci do společnosti Mozilla?

Zdroj: androidcommunity.com

 

Komentáře

Bkf1

Ondřej Vavroušek 4

12.7.2018 12:45

Zbytečná alternativa ke Google Keep…

RSS (komentáře k článku)