Mozilla má novou aplikaci a není to prohlížeč: Notes by Firefox můžete už stahovat

poznamky notes by firefox

Minulý rok oznámila společnost Mozilla, že se rozšiřují a začnou tvořit i jiné produkty než jen prohlížeče. Půjde o tzv. testovací experimenty a dnes jsme se dočkali první Android aplikace s názvem Notes by Firefox. Už z názvu jde poznat, že se jedná o poznámky.

Notes by Firefox mají vlastní Android aplikaci

Jeden z prvních experimentů byl plugin Notes, který umožňuje v prohlížeči Firefox rychle psát poznámky a mít k nim přístup. Nyní se tento plugin rozšiřuje, a to do samostatné Android aplikace. Tu už můžete zdarma stahovat z Google Play, i když je stále označená jako nevydaná.

notes by firefox aplikace android web

Pokud hledáte robustní aplikaci s funkcemi, tak spíše doporučíme Evernote nebo OneNote. Mozilla přináší minimalistickou, ale funkční aplikaci, která vám umožní psát si rychle poznámky. K fungování je potřeba Firefox účet a hodit se bude i Firefox Sync pro plné využití a rychlou synchronizaci. Mezi plusy této aplikace se dá započítat end-to-end šifrování a rychlá synchronizace s PC prohlížečem. Jedná se stále o experiment, takže velmi pravděpodobně budou přibývat nové funkce, pokud bude mít Notes by Firefox úspěch. Je zde ale také šance toho, že se aplikace zruší.

Notes by Firefox: A Secure Notepad App
Notes by Firefox: A Secure Notepad App

Používáte prohlížeč Firefox? Vyzkoušíte tuto novou aplikaci do společnosti Mozilla?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)