TOPlist

Motorola RAZR s ohebným displejem na uniklých snímcích. Asi pěkně přibere

Motorola RAZR s ohebnym displejem

Máme další vizuální dílky do skládačky jménem Motorola RAZR s ohebným displejem. Tento nový model notoricky známého telefonu by měl být v revoluční verzi oficiálně představen ještě letos. Největší pozornost je v tomto ohledu upínána na datum 13. listopadu, kdy firma pořádá velkou prezentaci. Očekává se, že tento nový smartphone bude hrát na akci hlavní roli. Poslední říjnový den ale spatřily světlo světa uniklé snímky, které odhalují pravděpodobný vzhled nového telefonu RAZR.

Za zveřejněním obrázků stojí Twitterový účet Eve-an Blass a je z nich patrné to, co už se v podstatě očekávalo. Nejvýznamnější designovou i funkční novinkou je ohebný vnitřní (přední) displej. Druhý by pak měl mít telefon na horní straně společně s foťákem. Americká „břitva“ ale evidentně kvůli technologické inovaci viditelně přibere na objemu a nebude tak už úplně hodná svého jména. Ohebná obrazovka si na první pohled vyžádala silnější tělo, což nakonec možná nemusejí někteří fanoušci starších modelů překousnout. Neuvěřitelně malá tloušťka bývala u tohoto telefonu hlavním lákadlem. I tak by ale podle všeho neměla být Motorola RAZR s ohebným displejem hubenější než Samsung Galaxy Fold.

Společně se snímky se objevily také podrobnější parametry další výbavy. I díky nim lze porovnávat nový RAZR nejen se zmíněným Galaxy Fold, ale i dalším žralokem ve vodách telefonů s ohebným displejem, Huawei Mate X. Telefon od Motoroly by měl podle všeho spadat do levnější kategorie. Pohánět by ho měl osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 710 a úrovně pamětí by měly být 4 nebo 6 GB RAM a 64 nebo 128 GB ROM. S kapacitou baterie 2 730 mAh jde v součtu o celkem průměrné hodnoty a cenovka by se tak snad nemusela šplhat do takových výšin.

Jak se vám líbí Motorola RAZR s ohebným displejem?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)