TOPlist

Motorola chystá velkou prezentaci. Představí RAZR s ohebným displejem?

Motorola RAZR s ohebným displejem

Dost možná se dočkáme dalšího telefonu s ohebným displejem. Společnost Motorola pozvala na 13. listopad novináře na velkou prezentaci v Los Angeles a v kuloárech šumí jediné téma – bude na ní představen RAZR s ohebným displejem? O této ikoně Motoroly v supermoderní provedení se i díky uniklým obrázkům mluví už delší dobu. Nyní jsou ale indicie vedoucí k jejímu oficiálnímu představení mnohem jasnější.

Do redakcí dorazila nejen pozvánka na konkrétní listopadové datum, ale také příloha v podobě animovaného gifu. Ten má temný, nicméně celkem snadno čitelný obsah. Ústředním prvkem krátké animace je pant staršího RAZRu, který se následně „rozpadne“ a z jeho nitra se vynoří pant nový. Pozvánku doplňuje také dovětek, že novináře čeká účast na „velmi očekávaném odhalení znovuobjevené ikony“. Na první pohled je tedy snadné vsadit si na to, co se 13. listopadu stane a co Motorola představí.

motorola-invitation-android-centralklikni na obrázek a spustíš animaci

Doposud jsme měli informace o tomto telefonu pouze z uniklých renderů, díky kterým máme představu o vzhledu, a z odhadů k hardwarové výbavě. Údajně by měl RAZR s ohebným displejem nabídnout nejen revoluční obrazovku s velikostí 6,2 palce, ale také procesor Snapdragon 710 SoC, verze 4GB/64GB nebo 6GB/128GB a baterii o kapacitě 2 730 mAh. Odhadnuta už byla také cenovka, údajně by měl přístroj stát 1 500 dolarů (cca 35 000 Kč).

Pokud bychom měli ze všech mobilních telefonů v historii vybrat jeden, ke kterému nám ohebný displej sedí nejvíce, tento legendární kus od Motoroly by byl jistě favorit. RAZR by s touto vymožeností přišel na trh jako třetí po smartphonech Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate X.

Chtěli byste RAZR s ohebným displejem?

Zdroj: gsmarena.com

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)