Motorola Razr Plus zajímavě „křupla“ v testu odolnosti

Motorola Razr Plus test odolnosti JerryRigEverything

Zátěžové testy mobilních telefonů jsou vždy zajímavá podívaná. Proto jsou také velmi oblíbená videa s tímto obsahem na známém YouTube kanálu JerryRigEverything, Od nástupu smartphonů s flexibilní obrazovkou pak dostaly tyto testy úplně nový rozměr, protože je najednou pozornost věnována dříve neexistujícím aspektům. Před pár hodinami se na zmíněném kanále objevil test odolnosti nového ohebňáku Motorola Razr Plus. Telefon si celkově vedl celkem průměrně, ale zaujalo hlavně prasknutí v dost nečekaném místě.

This has NEVER happened before…

This has NEVER happened before...

Video tradičně začíná rytím různě tvrdých hrotů a čepelí do displeje a pokračuje škrábáním barvy z rámečku. Následně dostává prostor prach a písek, který měl zavařit poměrně slabému krytí IP52 (připomeňme, že například skládačky od Samsungu mají IPX8). Takové mučení ale nový ohebňák značky Motorola přečkal překvapivě dobře.

Malé překvapení pak nastalo i v závěru testu, kdy došlo na finální ohýbání. Tlak palců proti pantu v nepřirozeném směru sice pořádně napružilo hlavní displej, ale ten nakonec vydržel. Místo toho prasklo sklíčko na vnější straně, které chrání přední displej.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Překvapuje vás, co (ne)vydržela Motorola Razr Plus?

Zdroj: JRE

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)