Ambiciózní Motorola Razr 2022 míří do Česka. Za kolik?

motorola moto razr 2022

Společnost Motorola právě představila druhou generaci ohebného telefonu Moto Razr 2022. Ten jsme sice mohli vidět už v srpnu, avšak pouze v Číně. Nyní si tedy tento ambiciózní kousek odbyl svou evropskou premiéru, takže si mimo specifikace povíme také něco o českých cenách.

Telefon se chlubí 6,7palcovým OLED displejem s Full HD+ rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí. Firma zapracovala na konstrukci jako takové a podařilo se jí odstranit bradu, který měl předchozí model. V zavřeném stavu vám navíc postačí 2,7palcový OLED displej, skrz který můžete plnohodnotně telefon ovládat, avšak to má pochopitelně vzhledem k velikosti své nevýhody.

Hlavní snímač dostal rozlišení 50 Mpx a nechybí mu ani optická stabilizace. Sekunduje mu 13Mpx ultraširoký fotoaparát a samozřejmě také 32Mpx selfie kamerka. V útrobách tiká čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 v kombinaci s 8 GB RAM a 256GB úložištěm, tedy to nejlepší, co je aktuálně dostupné. Nechybí pochopitelně ani stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos či certifikace IP52, která ochrání mobil před trochou vody.

Motorola Razr 2022: Better Than the Z Flip?

Motorola Razr 2022: Better Than the Z Flip?

Výdrž má na starost pouze 3500mAh baterie s podporou 30W nabíjení a systémem je Android 12 s nadstavbou MyUX. Při představování se firma nechala slyšet, že plánuje minimálně dva hlavní softwarové updaty, takže se telefon dočká i Androidu 14. Oficiální česká cena činí 29 990 Kč a je tedy o něco dražší, než konkurence v podobě Galaxy Z Flip4.

Co říkáte na novou ohebnou Motorolu?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)