Motorola Razr 2019 na novém konceptu. Přesvědčí vás?

motorola razr 2019

Asi málokdo by čekal, že po Samsungu a Huawei přijde se svým skládacím telefonem Motorola. Ta chce údajně navázat na úspěch véčkového modelu Razr z roku 2005 a udělat designově podobný telefon. Má jít o skládací “véčkový” telefon, který měl být původně představen již na berlínském veletrhu IFA, ovšem Motorola upřela větší pozornost na svou vlajkovou loď One Zoom.

Motorola Razr 2019 má být v pořadí třetím skládacím telefonem na trhu a jak již bylo zmíněno, má se silně inspirovat u svého 14 let starého předchůdce. Displej má být přes celou plochu otevřeného telefonu a má disponovat pouze minimálními rámečky. Telefon se bude otevírat jako klasická véčka, nikoliv jako konkurence Mate X či Galaxy Fold.

Skládací telefon by měl být představen ještě v tomto roce a na trh by se měl dostat nejpozději v prvním čtvrtletí roku 2020. Zřejmě dostanou přednost asijské a americké trhy a to zda se vůbec oficiální distribucí podívat do České republiky není jasné.

Jak se vám líbí koncept Motorola Razr 2019?

Zdroj: express.co.uk

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)