Motorola One Hyper nabídne vysouvací kamerku. Představena bude za týden

motorola one hyper

To, že bude nová Motorola One Hyper představena již třetího prosince v Brazílii není žádným tajemstvím. Nově víme o telefonu další informace díky oficiálnímu teaseru, který odhaluje vysouvací selfie kamerku. Díky informaci, že Motorola svůj kousek představí právě v tento datum a tomuto uniklému teaseru nemůže být pochyb o tom, že zde existuje pouze jeden telefon, který bude představen.

O telefonu se toho namluvilo za poslední měsíc opravdu hodně a již teď víme v podstatě všechny klíčové specifikace. Ve vysouvací selfie kamerce se bude ukrývat 32 megapixelový senzor, tedy přesně poloviční rozlišení zadního fotoaparátu. Ten bude disponovat 64 megapixelovou čočkou a vedle něj nalezneme také hloubkový 8 megapixelový snímač.

motorola one hyper vysouvací selfie kamerka teaser

Kromě toho víme, že bude přední stranu pokrývat 6,4″ IPS LCD displej s Full HD + rozlišením. O výkon se pak postará čipset Qualcomm Snapdragon 675, kterému bude sekundovat 4 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště. Co zbývá odhalit je však cena. Očekává se, že to bude někde mezi Moto One Vision a One Zoom. Z toho nám vyplývá, že se bude držet někde mezi 8-9 tisíci.

Jak se vám zamlouvá Motorola One Hyper?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)