Motorola One Hyper přichází. Je libo vysouvací kamerka či ultrarychlé nabíjení?

motorola one hyper predstaveni

Minulý týden jsme vám psali o spekulacích ohledně chystaného telefonu Motorola One Hyper. Ten společnost konečně včera představila a rozhodně má co nabídnout. Jedná se o telefon střední třídy, který běží na nejnovějším Androidu 10 a dokonce nabídne také vysouvací fotoaparát.

V Motorole One Hyper běží čipset Qualcomm Snapdragon 675, kterému sekunduje 4 GB operační paměti RAM. Zde se tedy společnost příliš nepředvedla, jelikož za cenu, za kterou telefon nabízí bychom si dokázali představit lepší čipset. Na přední straně se nachází velký 6,5″ IPS displej s Full HD + rozlišením a o dostatečnou výdrž se postará 4 000 mAh baterie, která nabídne extrémně rychlé 45 W nabíjení. Motorola sdělila, že pouhých 10 minut na nabíječce stačí na 12ti hodinový provoz telefonu. Za půl hodiny pak telefon dobijeme na 75 %.

Místo průstřelu zvolila společnost možnost vysouvací kamerky, která nabídne rozlišení 32 megapixelů. Na zadní straně pak nalezneme hlavní snímač s rozlišením 64 megapixelů a světelností f/1.9. Doplňuje jej ultraširokoúhlý snímač s úhlem záběru až 118 stupňů. Telefon je od dnešního dne dostupný na evropských trzích za cenu 399 EUR, což je přibližně 11 000 korun.

Jak se vám líbí Motorola One Hyper?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)