Motorola Moto G62 5G zaujme 120Hz displejem, 50Mpx foťákem nebo 5000mAh baterií

motorola moto g62 5g

Motorola nabízí ve střední třídě telefony s poměrně zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem. Zpravidla nabízí kvalitní fotoaparáty, čisté prostředí nebo rychlé displeje. Nyní se nám ukázal další zajímavý kousek, Motorola Moto G62 5G.

Motorola Moto G62 5G nabízí 120Hz LCD displej

Tento model bude debutovat v Brazílii, ale později dorazí i do Evropy. Pochlubí se 6,5palcovým IPS LCD displejem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. V průstřelu se pak nachází 16Mpx selfie kamerka, na zadní straně nalezneme trojici snímačů v čele s hlavním 50Mpx fotoaparátem. Sekunduje mu 8Mpx ultraširoký senzor a 2Mpx makro kamerka.

Pod kapotou telefonu tiká čipset Qualcomm Snapdragon 480+ v kombinaci se 4 GB RAM a 128GB úložištěm, které je navíc možné rozšířit pomocí slotu na microSD karty. Výdrž dostala na starost 5000mAh baterie s podporou 20W nabíjení. Systémem je samozřejmě Android 12 s poměrně čistou nadstavbou MyUX. Čtečka otisků prstů se vzhledem k použitému displeji i ceně nachází v power tlačítku, nikoliv v displeji. Naopak ale potěší stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos nebo audio jack. Cena ani dostupnost nebyla zatím bohužel upřesněna.

Jaký máte názor na mobily Motorola?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)