Motorola Moto G60 míří do Česka. Xiaomi se má čeho bát

motorola moto g60

Společnost Lenovo poslala před nějakým časem na náš trh model Motorola Moto G60s a nyní přichází na řadu také Moto G60. Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, jedná se o poměrně dosti odlišné telefony. Alespoň ze specifikací by se mohlo zdát, že jde o velice zajímavý telefon.

Motorola Moto G60 potěší nejen 120Hz displejem

Za cenu 5 999 Kč totiž dostanete poměrně hodně muziky. Začněme displejem. Jde o 6,8″ IPS panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, což je v této cenové kategorii unikát a touto hodnotou disponují telefony, které jsou o tisíce korun dražší. Samozřejmě musíme brát v potaz, že jde o IPS, nikoliv OLED panel. Na druhou stranu potěší podpora HDR10+. Narušuje jej průstřel, ve kterém se nachází selfie kamerka s rozlišením 32MPx.

108MPx snímač za cenu pod 6 tisíc? To bereme!

Na zadní straně pak nalezneme další trojici fotoaparátů. Ten hlavní disponuje rozlišením 108MPx a slučuje 9 pixelů do 1, takže má výsledná fotografie rozlišení 12MPx. Dále je zde 8MPx ultraširoký snímač a 2MPx hloubkový senzor.

MOTO G60 Hands On – Motorola just KILLED Xiaomi?

MOTO G60 Hands On - Motorola just KILLED Xiaomi?

Nechybí výkon ani velká baterie

Pod kapotou nám tiká čipset Qualcomm Snapdragon 732G, který nalezneme třeba také v Poco X3 NFC. Dopomáhá mu 6 GB operační paměti RAM a 128GB úložiště. Výdrž pak dostává na starost 6 000mAh akumulátor s podporou 20W nabíjení. Samozřejmostí je pak systém Android 11. K dispozici by měl být ještě tento měsíc.

Jak se na Moto G60 těšíte?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)