TOPlist

Motorola G24 a G34 na prvních snímcích! Uspějí na trhu?

Motorola G24
  • Telefony Motorola si získaly na trhu slušnou pozici a není to překvapení
  • Některé dlouhodobě patří k těm nejlepším v poměru cena vs výkon
  • Segment nejlevnějších telefonů brzy doplní Motorola G24 a G34, prohlédněte si je

Motorola G54 dlouhodobě patří k nejvýhodnějším telefonům na trhu, výrobce ale z úspěchu tohoto přístroje nemůže žít věčně. V roce 2024 se tak můžeme těšit na mnoho nových mobilních telefonů, modely G24 a G34 budou patřit k těm nejlevnějším.

Ještě než se na telefony krátce podíváme, musím na tomto místě uznat, že úspěch telefonů Motorola v roce 2023 mě příjemně překvapil. Pár let zpátky byla z mého pohledu Motorola na odpis, současné telefony jsou ale povedené a líbí se mi čistý Android.

V oblasti designu nečekejte v roce 2024 od společnosti Motorola žádnou velkou revoluci, minimálně pokud se budeme bavit o klasických mobilních telefonech a zapomeneme na skládačky. Ale proč ne, telefony jsou elegantní a proti jejich designu nemám žádné výhrady, hodně povedená je barva Peach Fuzz, ve které si můžete pořídit modely Motorola Razr 40 Ultra a Edge 40 Neo.

Motorola G24

Rozlišit od sebe obě novinky nebude jednoduché, vypadají prakticky stejně. Na zádech telefony mají dvojici fotoaparátů společně s přisvětlovací diodou, na přední straně najdeme selfie fotoaparát umístěný v průstřelu uprostřed displeje. Ve výbava obou telefonů nechybí klasický 3,5mm sluchátkový konektor, který z dražších telefonů dávno zmizel. Uvidíme, kdy Motorola oba telefony oficiálně představí a jakou cenovku nasadí. Budu se opakovat, ale letošní Motorola G54 nastavila laťku proklatě vysoko…

Líbí se vám Motorola G24?

Zdroj: androidheadlines

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)