Motorola Edge: co všechno víme o nejočekávanější Motorole současnosti?

motorola edge

Motorola Edge je momentálně jedním z nejočekávanějších telefonů vůbec. Před pár dny se zařízení objevilo v benchmarku Geekbench, který odhalil klíčové specifikace. Nyní se však telefon objevil v konzoli Google Play, která specifikace potvrdila a odhalila několik dalších.

Seznam této konzole potvrzuje, že bude v nové Motorole tikat čipset Qualcomm Snapdragon 765, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM. Počítá se taktéž s Androidem 10 a Full HD + displejem, jehož přesné parametry však zatím neznáme. Dle spekulací se však má jednot o 6,67″ 90 Hz OLED panel s průstřelem v levém horním rohu.

motorola edge google play konzole

Na zadní straně pak nalezneme 64 megapixelový hlavní fotoaparát, 16 megapixelový ultraširokoúhlý snímač a 8 megapixelový teleobjektiv. Nechybí blesk a logo Motorola, které však neslouží jako čtečka otisků prstů. Ta má být totiž přímo v displeji. O výdrž baterie se pak postará 4 500 mAh akumulátor, ovšem není jasné, jakou rychlostí ho bude možné dobíjet. Každopádně představení se dočkáme již 22. dubna.

Jste zvědaví na Motorola Edge?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)