TOPlist

Motorola zatopí konkurenci. Kolik bude stát Edge 30 Ultra s 200Mpx foťákem?

motorola edge 30 ultra

Na našem trhu se už několik měsíců prodává řada Edge 30 od Motoroly, která se v současnosti chlubí dvěma modely – základním a Pro. Už nějakou dobu ale víme, že se chystá také varianta Ultra, o které toho víme poměrně dost. Nyní jeden z leakerů odhalil evropskou cenu, která má být nižší, než byste si možná mysleli.

Motorola Edge 30 Ultra dostane 200Mpx foťák

Pokud se chcete rovnou dozvědět cenu, mrkněte do posledního odstavce. Jestli si troufáte na její odhad, mrkněte spolu s námi nejprve na spekulované specifikace. Telefon by měl dostat čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 a nový 200Mpx fotoaparát od Samsungu, ISOCELL HP1. Počítat prý můžeme s 12 GB operační pamětí a 256GB úložištěm už v základu a hovoří se také o 125W nabíjení.

motorola edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Ultra bude tedy telefon bez kompromisů, ostatně už Pro varianta je velice povedenou vlajkovou lodí. A cena? Ta má být pouze o 100 EUR vyšší, než právě v případě Edge 30 Pro. Vyšplhá se tedy na 899 EUR, tedy necelých 22 000 korun.

Jak se vám zamlouvá poměr cena/výkon?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)