Potvrzeno: První mobil s 200Mpx foťákem se představí už za pár dní

motorola edge 30 ultra

O Motorole X30 Pro, která bude v Evropě prodávána pod názvem Motorola Edge 30 Ultra jsme vám napsali už poměrně dost informací. Nyní ale promluvila samotná firma a prozradila hned několik zajímavých detailů o mobilu, který bude představen již 2. srpna v Číně.

Firma nám ukázala kompletní zadní stranu a také některá střeva. Můžeme si všimnout modulu fotoaparátu v čele s velkým 200Mpx snímačem o velikosti 1/1,22″ a optickou stabilizací. Podle dostupných informací jde o fotoaparát z dílny Samsungu, konkrétně o ISOCELL HP1, který jihokorejská firma představila už loni.

Všimnout si můžeme také reproduktoru a USB-C portu na spodní straně či dvou tlačítek na pravém boku. Baterie o kapacitě mezi 4500 – 5000 mAh bude podporovat navíc hned 125W kabelové nabíjení. Půjde tedy o vlajkovou loď bez jakýchkoliv kompromisů. Na evropském trhu by se měla začít prodávat za cenu okolo 899 EUR, tedy přibližně 22 000 Kč a pořádně tak zatopí své konkurenci.

Popřemýšlíte o koupi nové vlajky Motorola?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)