Motorola Edge 30 Neo se chystá na globální trh, bude mít čím zaujmout?

Motorola Edge 30 Neo

Motorola nás v posledních týdnech nepřestává zásobovat novinkami a to ještě chystá brzké představení 3 nových modelů pro globální trh. Dva z nich již s velkou pravděpodobností známe delší dobu, třetí byl však zahalen tajemstvím. Tedy až do teď. Známý leaker se totiž podělil o informace o připravovaném smartphonu Motorola Edge 30 Neo, který s vysokou pravděpodobností bude oním třetím zařízením “do party”.

Motorola Edge 30 Neo bude soupeřit v nižší-střední třídě

Nejdříve si můžeme připomenout, že ony dva již “prakticky známé” smartphony mají být špičková Motorola Edge 30 Ultra a výkonná, ale dostupná Motorola Edge 30 Fusion a oficiálně představeny mají být již 8. září. Ostatně o tom jsme vás již informovali v samostatném článku. Motorola Edge 30 Neo bude oproti dvěma zmíněným sourozencům nejhůře vybaveným, avšak rozhodně ne nezajímavým počinem. V první řadě by mohla některé uživatele oslovit již svým designem s tenkými rámečky okolo displeje a 4 barevnými kombinacemi.

Velkým lákadlem však nepochybně bude displej samotný, jelikož se má jednat o P-OLED 120Hz panel s FullHD+ rozlišením. Zajímavě zní rovněž úhlopříčka 6,21″ díky které by v kombinaci se zmíněnými tenkými rámečky nemuselo jít o vyloženě přerostlé “pádlo”. Zaujali nás také zvěsti o primárním fotoaparátu se 64MPx snímačem doplněným o optickou stabilizaci. Výkon zde má zajišťovat Qualcomm Snapdragon 695 a Motorola Edge 30 Neo tak rozhodně nebude představovat herní smartphone. Na druhou stranu průměrnému uživateli výkon tohoto čipsetu jistě stačit bude a navíc je tak přislíbena i podpora sítí páté generace. Další výbava pak zahrnuje až 8 GB RAM a 256GB úložiště a baterii s kapacitou 4 020 mAh.

Motorola Edge 30 Neo

Má podle vás Motorola šanci s takovýmto smartphonem uspět?

Zdroj: 91mobiles.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)