Motorola Edge 30 Pro nabídne nekompromisní výkon, 144Hz OLED panel a stylus

motorola edge 30 pro

Na začátku prosince jsme vás informovali o novém telefonu Motorola Edge X30, který jsme zároveň označili (alespoň dle papírových specifikací) za jeden z vůbec nejlepších Android mobilů. Nyní to vypadá, že se tohoto modelu dočkáme i na globálním trhu, kde ponese název Motorola Edge 30 Pro. Podle nejnovějších informací má být představen 24. února a nyní se objevily nové rendery, které telefon vyobrazují i se stylusem. Půjde tedy o konkurenta pro nedávno představenou vlajku Galaxy S22 Ultra?

Motorola Edge 30 Pro se ukáže na globálním trhu

Na renderu můžeme vidět telefon s pouzdrem a stylusem. Není z nich ale zcela zjevné, zda půjde stylus do telefonu nebo alespoň pouzdra vložit. Minimálně s ním ale budeme moci pracovat. Je-li informace o tom, že jde pouze o přeznačený Edge X30 pravdivá, máme se opravdu na co těšit. Přední stranu totiž bude pokrývat 6,7 OLED panel s Full HD+ rozlišením, 144Hz obnovovací frekvencí a 576 vzorkovací frekvencí.

motorola edge 30 pro

Pod kapotou samozřejmě bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 v kombinaci s až 12 GB operační paměti a 256GB úložištěm. Můžeme počítat také s 50Mpx hlavním snímačem či ultraširokým fotoaparátem se stejným rozlišením. Milovníky selfies rozhodně zaujme selfie kamerka, která disponuje rozlišením 60 Mpx. Bohužel jsme se zatím nedozvěděli žádné bližší informace o cenách.

Moto Edge X30 – Unboxing and First Impressions

Moto Edge X30 - Unboxing and First Impressions

Koupili byste si telefon Motorola?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)