TOPlist

Motorola válí. Edge 30 Fusion má skvělý výkon, fantastický displej a přijatelnou cenu

motorola edge 30 fusion česko cena

Společnost Motorola odhalila na globálním trhu mimo vlajkové Edge 30 Ultra rovněž model Edge 30 Fusion a Edge 30 Neo. V tomto článku se budeme zabývat modelem Fusion, který patří do kategorie sub-vlajkových lodí. Nabízí velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem a útočí na mobily v cenové hranici okolo 15 000 korun.

Přední stranu novinky pokrývá 6,55palcový pOLED panel s Full HD+ rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí. Jde tedy o velice podobný displej, který nabízí i již zmíněná Edge 30 Ultra.

Motorola Edge 30 Fusion review

Motorola Edge 30 Fusion review

Narušuje ji průstřel s 32Mpx selfie kamerkou, na zadní straně pak nalezneme trojici snímačů v čele s hlavním 50Mpx objektivem. Nechybí ani 13Mpx ultraširoký senzor a 2Mpx hloubkový snímač. Bohužel se tedy musíme spokojit s absenci teleobjektivu, což je však u těchto mobilů poměrně běžné.

Výkon obstarává loňský vlajkový Qualcomm Snapdragon 888+ s podporou 5G sítí v kombinaci s až 12 GB RAM a až 512GB úložištěm typu UFS 3.1. Výdrž má na starost 4400mAh baterie s podporou 68W nabíjení, díky kterému se dokáže nabít z 0 na 50 % za 10 minut. K dispozici bude v barvách Cosmic Grey, Aurora White, Solar Gold a Neptune Blue za cenu 14 999 Kč.

Koupili byste si telefon Motorola?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)