Menu

Moto X+1 a Moto G Cinema – prozradil leak na webu dvě novinky?

Kolem Motoroly se začínají hromadit úniky informací o připravovaných novinkách. Oba loňské modely Moto X i Moto G slavily slušný úspěch a tak není divu, že se chystají jejich následovníci. Hned 2x se na stránkách MotoMaker objevil leak, naznačující příchod obou zařízení. Na situaci později upozornil proslulý server EvLeaks. Co se Moto X+1 týče, dozvěděli jsme se, že možnosti customizace by měly být ještě širší než minulý rok. Určitě si vzpomenete na záda z bambusu, letos by mohla přibýt kůže. O Moto X+1 jsme již psali zde.

motorola_moto_x

Větší novinkou je však Moto G Cinema, poněvadž o tomto telefonu se doposud příliš nespekulovalo. Zatím totiž není o čem spekulovat. EvLeaks upozornil na leak telefonu Moto G Cinema na webu Motoroly sloužícím pro podporu zákazníků. Přízvisko Cinema v nás vyvolává dvě myšlenky. Buď uvidíme nárůst úhlopříčky displeje, který bude vhodný pro sledování videí “jako v kině” nebo se dočkáme kvalitnějšího fotoaparátu produkujícího video jak z filmového plátna. Obě dvě jsou však čistými spekulacemi.

motogcinema leak

Co jsme se tedy dozvěděli? Vlastně jenom to, že Motorola chystá pokračování oběma loňským úspěchům a jejich pravděpodobné názvy.

Co pod názvem Moto G Cinema napadne vás?

Zdroj: AndroidGuys, @evleaks

 

Komentáře

jan

jan

10.5.2014 8:06

Možná telefon s projektorem nebo s QHD…

Tomatoes

Tommys738 0

z aplikace
10.5.2014 8:18
Tomatoes

Tommys738 0

z aplikace
10.5.2014 8:19

Možná že to bude telefon s projektorem :)

Tomatoes

Tommys738 0

z aplikace
10.5.2014 8:20

Omlouvám se za odeslání prázdného komentáře blbne mi mobil :)

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
10.5.2014 15:12

jojo, projektor by byl luxus.
Když už samsung zmrvil galaxy beam 2 toto by mohlo slavit úspěch

RSS (komentáře k článku)