OnePlus Nord 2, nová řada seveřanů přijde s obrovskou změnou

První informace o OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 1 se minulý rok stal jedním z nejprodávanějších telefonů střední třídy hned v několika zemích. Uživatele zaujmul hlavně díky nízké ceně a výkonu, kterým se vyrovnal dražším vlajkovým lodím jiných značek. Už teď víme, že se série Nord dočká pokračování. Známe první informace o OnePlus Nord 2. Telefon by dle prvních informací od deníku Android Central měl změnit výrobce čipsetu.

Až doteď obsahovaly všechny telefony od OnePlus čipset od společnosti Qualcomm. Nový Nord 2 údajně přijde s čipovou sadou MediaTek Dimensity 1200. Pro Nord 2 by to znamenalo výkon až 3 GHz, podporu 5G spolu s podporou 2 SIM a obnovovací frekvenci QHD displeje až 90 Hz.

Jedním z klíčových prodejních “taháku” loňského Nordu byla cenová dostupnost, avšak čipset Dimensity 1200 je značný upgrade hardwaru oproti loňskému Snapdragonu 765G. Velká otázka je tedy budoucí cena nového telefonu. V příštích týdnech bychom se měli o novém OnePlus Nord 2 dozvědět více. První informace naznačují, že debut OnePlus Nord 2 uvidíme ve druhém čtvrtletí 2021.

Co na první informace o OnePlus Nord 2 říkáte?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)