Oblíbená PC hra Moonlighter vyjde i na Androidu. V čem je odlišná?

moonlighter

Hra Moonlighter v minulém roce vyšla na PC a herní konzole, kde sklidila vesměs pozitivní hodnocení. Nyní vydavatel z 11 Bit Studios, kteří stojí za hity jako This War of Mine anebo Beat Cop, oznámil, že Moonlighter se v tomto roce objeví i na Androidu. O čem hra je?

Moonlighter je z části akční RPG a z části simulátor obchodování

V první části hry je Moonlighter akční RPG, které připomíná hry typu The Legend of Zelda anebo The Binding of Isaac. Bojujete s různými příšerami v rozlehlých jeskyních a z nich získáváte věci a suroviny. V normálním RPG byste tyto věci buď použili anebo prodali. A právě zde začíná druhá část hry.

Moonlighter | Official Release Date Trailer

Moonlighter | Official Release Date Trailer

Nehrajete totiž za klasického bojovníka, ale za vlastníka obchodu a cílem je prodat těžce získané věci za co největší peníze. Jakmile peníze vyděláte, můžete se opět vydat na výpravu, nebo vylepšit obchod, najmout zaměstnance anebo se zapojit do komunitního dění ve městě. A to tím, že pomůžete rozjet byznys jiným postavám. Díky tomu se dostanete k lepším surovinám a můžete prodávat dražší věci.

Lépe se dá hra pochopit z traileru výše. Přesné datum vydání hry na Android není známé, nicméně už je téměř jisté, že nepůjde o hru zdarma, ale prémiovou hru, za kterou si budou muset lidé zaplatit podobně jako na PC či herních konzolích.

Jak se vám líbí Moonlighter?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)