Chcete nejmenší 4G mobil na světě? Tady ho máte…

Mony Mint nejmenší 4G mobil Indiegogo

Moderní chytré telefony jsou hodně velké, těžké, často dost drahé a současně křehké. Nejeden současný zájemce o mobil marně hledá ideální “kompaktní” telefon, který by se těmto přívlastkům vyhnul. Jakási nabídka existuje, ale pestrá úplně není. Pokud byste chtěli sáhnout po něčem, co se přímo honosí označením “nejmenší 4G mobil”, můžete vyrazit na crowdfungingový server Indiegogo, kde se na masovou produkci takového přístroje sbírají peníze.

Mony, The Smallest 4G Smartphone Fits Any Pocket

Mony, The Smallest 4G Smartphone Fits Any Pocket

Telefon jménem Mony Mint má třípalcovou úhlopříčku displeje a jeho rozměry jsou 59,5 x 45,5 x 11,5 milimetru. Skutečně malinkatý mobil má přitom 3GB RAM, 64GB úložiště, dva sloty na SIM kartu a přední i zadní fotoaparát. Běží v něm Android 9 a plně podporuje i Google služby a aplikace. Mobilní prcek je v limitované první vlně k předobjednání za 99 dolarů, tedy asi 2 200 Kč. Dostupný je v modré a černé barvě.

Už teď je naprosto jasné, že se projekt na Indiegogo vydaří. Původně plánovaná částka 4000 dolarů byla hravě překonána a nyní (v době psaní tohoto článku 29 dní před koncem kampaně) činí vybraná suma přes 50 tisíc dolarů.

Znáte podobně šikovný kompaktní telefon?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)