TOPlist

Modelka vydělává statisíce prodejem lechtivých fotek! Má to ale jeden háček…

Emily Pellegrini modelka
  • Americká modelka vydělává statisíce, dostává nabídky i na sňatky v Dubaji
  • Přilákala pozornost celebrit i bojovníků MMA
  • Jediným problémem je, že je pouze výplodem umělé inteligence

Kdo by nechtěl dokonalou ženu, která vyplní váš volný čas místo bezcílného brouzdání po internetu? Emily Pellegrini je mladá modelka z Los Angeles, která miluje zábavu a živí se převážně prodejem tvorby svých lechtivých fotografií. Cestuje po světě, flirtuje se sportovními hvězdami, užívá si života a vydělává statisíce. Jediný problém je, že neexistuje. Emily je jen dalším hyperrealistickým digitálním výplodem umělé inteligence, podobně jako španělská modelka Aitana Lopez, kterou jsme představili nedávno.

Emily působí na internetu pouze pár měsíců, a za tak krátký čas si stihla vybudovat poměrně slušnou základnu fanoušků, z nichž mnozí při psaní obdivných komentářů často ani nevědí, že se jedná o výtvor strojového učení. Sociální sítě zaplavuje fotografiemi a videi, které by stěží rozeznal profesionál. Na sociální síti Instagram248 tisíc sledujících, na něm také propaguje svou platformu Fanvenue (alternativa OnlyFans), která poskytuje exkluzivní placený kontent za $4.50 (přibližně 102 Kč).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emily Pellegrini (@emilypellegrini)

Za poměrně krátký čas si tak virtuální modelka vybudovala zájem široké veřejnosti, údajně obdržela zprávy i od celebrit či bojovníků MMA. Anonymní tvůrce o své modelce prozradil, že je založená na výzvách v ChatGPT a má představovat sen průměrného muže. Tento tvůrce si se svými fanoušky píše a povídá, aby byla jeho role uvěřitelnější. Svou identitu však odmítá prozradit, z důvodu tlaku veřejnosti a nechuti ke sdělování každodenních prvků svého osobního života.

Zeptal jsem se ChatGPT , jaká je vysněná dívka průměrného muže, a bylo tam napsáno, že hnědé dlouhé vlasy a dlouhé nohy, tak jsem ji udělal přesně tak, jak to bylo napsáno, cílem bylo udělat ji sympatickou a přitažlivou. Chtěl jsem ji udržet co nejrealističtější.

Emily svému tvůrci vydělává na Fanvenue více než 10 tisíc dolarů a počet jejich sledujících roste každým dnem, i díky celosvětovému mediálnímu rozšíření. Kromě této modelky její tvůrce vytvořil také její sestru Fionu a zmínil, že má v plánu uvést na trh více modelů, nejbližším kouskem má být zrzavá AI protagonistka.

Co si myslíte o těchto AI modelkách? Zaplatili byste za její tvorbu?

Zdroj: odditycentral, Instagram

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)