Mobilní verze Call of Duty vypadá perfektně: K dispozici už jsou první videa ze hry

mobilni verze call of duty

O mobilní verzi Call of Duty už jsme nedávno informovali. A to, když se na internetu objevily první obrázky ze hry. Od té doby už se ale hodně věcí posunulo, hra se v zahraničí testuje ve velkém a díky tomu se na internetu začínají objevovat první kvalitní záběry přímo ze hry. Mobilní verze Call of Duty vypadá na videu ještě lépe než na screenshotech.

Stane se z mobilní verze Call of Duty velký hit?

Samozřejmě se nejedná o první Call of Duty na mobilních telefonech. Rozdíl však je v přístupu vývojářů. Zatímco předchozí verze CoD byly na telefonech různě osekány, tak tato novinka si bere příklad z PUBG Mobile nebo Fortnite. Jedná se o plnohodnotnou hru, kterou můžeme znát z PC či herních konzolí. Hlavním rozdílem je ovládání, které je logicky přizpůsobeno hraní s dotykovým displejem.

【Call of duty】Android Mobile – BETA!#2

【Call of duty】Android Mobile - BETA!#2

Jak už jsme se dříve dozvěděli, v mobilní verzi půjde hlavně o multiplayer. Hráči budou mít přístup k oblíbeným mapám z historie CoD. Na videu můžeme vidět zrovna legendární mapu z Modern Warfare. Všimnout si můžeme také perfektní grafiky. Momentálně se hra testuje v Číně, kde nejprve vyjde. Očekává se ale globální rozšíření podobně jako u PUBG Mobile, přeci jen je Call of Duty značka, která má na západě obrovské množství fanoušků.

Těšíte se na mobilní verzi Call of Duty? Jak se vám líbí záběry ze hry?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)