Do mobilů míří hra ze seriálového Avatara. Na co se těšit?

Avatar Generations mobilní hra Android

Společnost Square Enix London o víkendu oznámila mobilní hru Avatar Generations, která bude zasazená do světa animovaného seriálu Avatar: The Last Airbender. Půjde prý o tahové RPG dobrodružství na bázi free-to-play a hra se tento měsíc chystá na první testovací spuštění ve vybraných teritoriích. Podle oficiálních stránek se hráči “vydají na celosvětovou výpravu za naplněním Aangova osudu se všemi oblíbenými postavami a společníky včetně Aanga, Katary, Sokky a Momo”.

Ke hře, která by měla vyjít v říjnu, byly oznámeny i další obsahové detaily. Například bitvy v týmech, unikátní dobrodružné sekvence, propracovaný systém vývoje postav a vybavení nebo příběhy, které mají rozšiřovat doposud známé univerzum Avatar: The Last Airbender.

První vlna testování bude probíhat v Kanadě, Dánsku, Jihoafrické republice a Švédsku. Další regiony by měly brzy následovat. V tuto chvíli zatím není v Obchodě Google Play hra k dispozici ani pro předběžný přístup.

Jaké druhy her na mobilu hráváte?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)