TOPlist

Vyjde mobilní Alien: Isolation. Co oživený Vetřelec nabídne?

mobilní hra Alien Isolation

Studio Feral Interactive oficiálně oznámilo příchod nové mobilní hry Alien: Isolation z univerza legendárního Vetřelce. Na platformy iOS i Android vyjde tato variace na starší hru přesně 16. prosince a je inspirována příběhem původního filmu z roku 1976. „Špičkové vizuální zpracování, strhující příběh a děsivá atmosféra klasiky od Creative Assembly, která byla věrně přepracována pro mobilní zařízení. Jedná se o kompletní survival hororový zážitek dokonale přepracovaný pro mobilní zařízení,“ slibují autoři v popisu hry.

Alien: Isolation – Coming to iOS and Android on December 16

Alien: Isolation – Coming to iOS and Android on December 16

Také trailer napovídá, že nebude nouze o „lekačky“ a tmavé prostředí interiéru kosmické lodi, čímž jsou filmy i hry o Vetřelci(ích) proslulé. „Když Ellen Ripleyová opouštěla Zemi, slíbila své dceři, že se vrátí domů a oslaví její 11. narozeniny. Nikdy se jí to nepodařilo. O patnáct let později se Amanda Ripleyová dozvídá, že byl nalezen letový záznamník z matčiny lodi. Amanda vstoupí na vesmírnou stanici Sevastopol, aby konečně vyřešila záhadu matčina zmizení, jen aby se střetla s neznámou hrozbou,“ nastiňuje studio příběh hry, která bude obsahovat také všech sedm DLC.

Alien: Isolation
Alien: Isolation

Mobilní Alien: Isolation bude stát 15 eur, tedy asi 380 Kč. Už v tuto chvíli je dostupná k předregistraci v Obchodě Play a v App Store. Na seznamu oficiálně podporovaných telefonů se zatím nacházejí Google Pixel 3 / 3XL / 4 / 4XL / 6 / 6 Pro, Motorola Moto G100, OnePlus 6T / 7 / 8 / 8T / 9, Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e / S20 / S21 5G, Samsung Galaxy Note10 / Note10+ / Note20 5G, Samsung Galaxy Tab S6 / S7 a Xiaomi Mi 9, ale ten se bude postupně rozšiřovat a není vyloučen bezproblémový chod ani na jiných mobilech.

Které Alien hry jste už hráli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)