Menu

Už víte, kdo vyhrál Nexus 6 a jak jsme vylepšili zadání nové soutěže Mobile Master?

Nexus-6-Mobile-Master

Kdo z Mobile Masterů si odnese Nexus 6? A na koho čekají další ceny od Googlu? Projekt Mobile Master odměňuje první výherce, kteří se zapojili do tvorby užitečných videí. Chcete také vyhrát? Pomozte začínajícím uživatelům ovládnout funkce jejich smartphonu a odměna muže být vaše. Druhé kolo již začalo a zapojit se můžete i vy.

Pozor!

Zadání soutěže pro druhé kolo je lépe zaměřené. Z video-návodů, které vytvoříte, tak budou mít začínající uživatelé větší užitek.

V prvním kole se témata videí rozutíkala všemi směry, druhé kolo bude mít zadání užší. Protože bychom rádi oslovili i ty uživatele, kteří drží svůj smartphone poprvé, nové video-návody od Mobile Masterů musí souviset s používáním Google služeb a aplikací. Ty jsou totiž předinstalovány v mobilním telefonu s Androidem a zdarma.

Na videa která byla publikována nejpozději do 29. 7. se změna podmínek nevztahuje a budou do soutěže zařazena. Všechna nahraná videa Mobile Master naleznete zde.

Kdo vyhrál Nexus 6 a další ceny v prvním kole?

Velké díky patří všem soutěžícím, kteří se stali Mobile Mastery a pomáhají tak ostatním uživatelům. Vítězná videa jsou uveřejněna na našem YouTube kanálu. Ocenili jsme tři nejlepší, každý z výherců navíc získává YouTube tričko a Android odznáček ze sběratelské edice. Úplný výherce dostane rovněž Google hrneček.

Výherce budeme kontaktovat v komentářích pod vítěznými videi.

Mobile Master ceny

1. místo – Martin Tuček – Nexus 6

Jak spát a pomáhat vědcům ve výzkumu zároveň? Odpověď vám představí Mobile Master Martin Tuček ve svém videu, které získalo rekordní počet zhlédnutí.

počet zhlédnutí: 1091 / pozitivní hodnocení: 116

2. místo – Boris Zima – ceny od Googlu + speciální cena redakce

Věděli jste, že Google Mapy lze používat i bez internetového připojení? Jak na to, vám vysvětlí druhé oceněné video od Borise Zimy. A protože se jedná o tak podstatnou funkci, která bezesporu pomůže začínajícím uživatelům, rozhodli jsme se autora videa odměnit výjimečnou cenou redakce. Mobile Master Boris Zima od nás získává za skvělou myšlenku rovněž Nexus 6. Je vidět, že užitečnou funkci lze trefně popsat za méně než 2 minuty.

počet zhlédnutí: 539 / pozitivní hodnocení: 67

3. místo – Jakub Šťastný – cena od Googlu

Bojujete s malou pamětí vašeho telefonu? Jedno z řešení navrhnul Mobile Master Jakub Šťastný a získal za něj třetí místo v naší soutěži.

počet zhlédnutí: 319 / pozitivní hodnocení: 77

Druhé kolo soutěže již začalo. Jak se můžete zapojit?

  1. Natočte jednoduchý video-návod, který usnadní ostatním začínajícím uživatelům používání vaší oblíbené Google služby na chytrém telefonu.
  2. Ve videu se slovně zmiňte o tom, že návod je tvořen pro akci Mobile Master.
  3. Video nahrajte na server YouTube a do jeho názvu přidejte hashtag #MobileMaster (abychom jej potom mohli najít).

Svá videa pro druhé kolo můžete nahrávat již teď, nejpozději však do 29. 8. Druhé kole se nám malinko prodloužilo a budou akceptována všechna videa nahrána od 9. 7. do 29. 8., nebo ta, která se v prvním kole neumístila.

Rada na závěr: Chcete, aby vaše video zhlédlo více diváků? Méně je někdy více a právě tady to platí dvojnásobně – pro úspěch je ideální vytvořit minutové video. Pro svá videa si od nás můžete níže stáhnout oficiální logo akce Mobile Master a použít jej pro svou tvorbu dle libosti.

Kdy se stanete Mobile Masterem a kdy vyhráváte?

Mobile Masterem se stáváte, jakmile se do našeho projektu zapojíte vytvořením video-návodu o použití služeb od Googlu pro ostatní uživatele. Aby se vám lépe tvořilo, každý měsíc odměníme tři nejlepší hodnotnými Google cenami v čele se skvělým telefonem Nexus 6.  Plné informace o soutěži naleznete ve speciálním článku. Pokud se stanete Mobile Masterem, dejte o tom vědět i ostatním! Sdílením vašeho videa svým známým a kamarádům pomůžete spoustě začínajících uživatelů, a také zvýšíte své šance na výhru.

logo mobile master-04

Zapojte se i vy a udělejte svět chytřejší!

 

Komentáře

Martin Tuček

28.7.2015 16:24

Děkuji mooooooc :)))))

z4chy

z4chy

z aplikace
28.7.2015 16:54

lidi, mam dotaz, 32GB z oficialni distribuce, jde aktualizovat OTA na 5.1? protoze jsem si objednal EU distribuci 64GB verze a pri aktualizaci hodil chybu a musel jsem ho menit, nicmene novy co poslali, tak dopadl stejne, takze jsem ho musel vratit a uvazuju o ofiko distribuci, tak chci vedet, jestli to pujde

z4chy

z4chy

z aplikace
28.7.2015 16:55

jo a gratuluju vyherci

Martin Tuček

28.7.2015 17:07

Nerozumím tomu. Nicméně jsem velkým příznivcem Googlu a vždy jsem chtěl mít nějaký Nexus – jak díky skvělému designu, optimalizaci a podpoře, tak díky nekompromisnímu výkonu. Dnes ve 4 hodiny ráno mě ale nehorázně okouzlil jeden zabiják a já mám dilema :(

Martin Tuček

28.7.2015 18:07

Po několika diskuzích, vyhrál Nexus :D Kam poslat vítěznou selfie? :D

Boris Zima

28.7.2015 18:47

Chcem sa poďakovať Svetu Androida za Nexus 6 :-) Úprimne nečakal som, že ho vyhrajem, lebo som vedel, kto je lepší a samozrejme Martinovi gratulujem :-)

milins

28.7.2015 18:48

Můžeme téct funkcí v 1 videu ukázat víc? :)

Dan P.

28.7.2015 19:06

Jsem rád za lepší zadání soutěže a za to, že vydea nahraná dříve mohou soutěžit i přes změněná pravidla. :-) Taky gratuluji výtězům. ;-) PS: Jen mě trochu mrzí, že nás SA neinformoval o zpoždění vyhlášení.

Dan P.

29.7.2015 9:02

#MobileMaster – Google Překladač https://www.youtube.com/watch?v=RHypiDHnre4

Bambooo7scha

29.7.2015 11:01

Take obema vyhercum gratuluji k Nexusu :-) Kazdopadne Borisi, mel by jsi delat videa casteji. Opravdu zajimave mluvis a i barva hlasu je super a posloucha se to skvele! Za me jsi na 1.miste ty ;-)

Pavel

Pavel

29.7.2015 12:52

Mám dotaz. Když teď Nexus vyhráli 2 lidé, znamená to tedy, že už zbývá jen 1 poslední?

Boris Zima

29.7.2015 17:04

Bambooo7sha: Dakujem:-) Ja sa skôr zaoberám grafikou a videografikou a toto bol len taký môj úlet. Mozno ale este nieco natocim a aspon sa potvrdi alebo vyvrati ci na to mam :-D

Martin Tuček

30.7.2015 17:24

Abych pravdu řekl, toto bylo moje první video tohoto typu a vůbec se tím nezabývám :D Líbilo se mi u Borise, že to vše říkal z hlavy – to tomu dalo tu šťávu. Já si to daboval později podle předpřipraveného textu.

Martin Furejta

30.7.2015 18:59

Tak jsem se rozhodl, že taky něco natočím. Myslím, že tohle hodně lidem pomůže. Jen doufám, že se Google Nastavení počítá jako Google služba.
https://www.youtube.com/watch?v=9V5mmaNad7Y

Mirka

Mirka

1.8.2015 11:03

Ahojte. Rozhodla som sa, ze aj ja prispejem do sutaze svojim videom. Jedna sa o video o Google Keep.
Video najdete tu: https://youtu.be/YVKnKy2U6aU
Ak sa Vam bude pacit, podporte ho prosim likekom. Dakujem.

Wesa

Wesa

4.8.2015 22:18

Tak ted nevím jestli i moje video zůstává v soutěži v druhém kole. Bylo přidáno 19.7. http://youtu.be/oA_zC1MEZog

vitap7

vitap7

10.8.2015 11:27

https://www.youtube.com/watch?v=opQi_Eu9IVE – Můj příspěvek do MobileMaster

RSS (komentáře k článku)