TOPlist

Už víte, kdo vyhrál Nexus 6 a jak jsme vylepšili zadání nové soutěže Mobile Master?

Nexus-6-Mobile-Master

Kdo z Mobile Masterů si odnese Nexus 6? A na koho čekají další ceny od Googlu? Projekt Mobile Master odměňuje první výherce, kteří se zapojili do tvorby užitečných videí. Chcete také vyhrát? Pomozte začínajícím uživatelům ovládnout funkce jejich smartphonu a odměna muže být vaše. Druhé kolo již začalo a zapojit se můžete i vy.

Pozor!

Zadání soutěže pro druhé kolo je lépe zaměřené. Z video-návodů, které vytvoříte, tak budou mít začínající uživatelé větší užitek.

V prvním kole se témata videí rozutíkala všemi směry, druhé kolo bude mít zadání užší. Protože bychom rádi oslovili i ty uživatele, kteří drží svůj smartphone poprvé, nové video-návody od Mobile Masterů musí souviset s používáním Google služeb a aplikací. Ty jsou totiž předinstalovány v mobilním telefonu s Androidem a zdarma.

Na videa která byla publikována nejpozději do 29. 7. se změna podmínek nevztahuje a budou do soutěže zařazena. Všechna nahraná videa Mobile Master naleznete zde.

Kdo vyhrál Nexus 6 a další ceny v prvním kole?

Velké díky patří všem soutěžícím, kteří se stali Mobile Mastery a pomáhají tak ostatním uživatelům. Vítězná videa jsou uveřejněna na našem YouTube kanálu. Ocenili jsme tři nejlepší, každý z výherců navíc získává YouTube tričko a Android odznáček ze sběratelské edice. Úplný výherce dostane rovněž Google hrneček.

Výherce budeme kontaktovat v komentářích pod vítěznými videi.

Mobile Master ceny

1. místo – Martin Tuček – Nexus 6

Jak spát a pomáhat vědcům ve výzkumu zároveň? Odpověď vám představí Mobile Master Martin Tuček ve svém videu, které získalo rekordní počet zhlédnutí.

#MobileMaster – Zachraňujte životy, zkoumejte vesmír a předpovídejte počasí!

#MobileMaster - Zachraňujte životy, zkoumejte vesmír a předpovídejte počasí!

počet zhlédnutí: 1091 / pozitivní hodnocení: 116

2. místo – Boris Zima – ceny od Googlu + speciální cena redakce

Věděli jste, že Google Mapy lze používat i bez internetového připojení? Jak na to, vám vysvětlí druhé oceněné video od Borise Zimy. A protože se jedná o tak podstatnou funkci, která bezesporu pomůže začínajícím uživatelům, rozhodli jsme se autora videa odměnit výjimečnou cenou redakce. Mobile Master Boris Zima od nás získává za skvělou myšlenku rovněž Nexus 6. Je vidět, že užitečnou funkci lze trefně popsat za méně než 2 minuty.

#MobileMaster Ako na Google Mapy Offline

#MobileMaster Ako na Google Mapy Offline

počet zhlédnutí: 539 / pozitivní hodnocení: 67

3. místo – Jakub Šťastný – cena od Googlu

Bojujete s malou pamětí vašeho telefonu? Jedno z řešení navrhnul Mobile Master Jakub Šťastný a získal za něj třetí místo v naší soutěži.

https://youtu.be/_VzrigpY1G0

počet zhlédnutí: 319 / pozitivní hodnocení: 77

Druhé kolo soutěže již začalo. Jak se můžete zapojit?

  1. Natočte jednoduchý video-návod, který usnadní ostatním začínajícím uživatelům používání vaší oblíbené Google služby na chytrém telefonu.
  2. Ve videu se slovně zmiňte o tom, že návod je tvořen pro akci Mobile Master.
  3. Video nahrajte na server YouTube a do jeho názvu přidejte hashtag #MobileMaster (abychom jej potom mohli najít).

Svá videa pro druhé kolo můžete nahrávat již teď, nejpozději však do 29. 8. Druhé kole se nám malinko prodloužilo a budou akceptována všechna videa nahrána od 9. 7. do 29. 8., nebo ta, která se v prvním kole neumístila.

Rada na závěr: Chcete, aby vaše video zhlédlo více diváků? Méně je někdy více a právě tady to platí dvojnásobně – pro úspěch je ideální vytvořit minutové video. Pro svá videa si od nás můžete níže stáhnout oficiální logo akce Mobile Master a použít jej pro svou tvorbu dle libosti.

Kdy se stanete Mobile Masterem a kdy vyhráváte?

Mobile Masterem se stáváte, jakmile se do našeho projektu zapojíte vytvořením video-návodu o použití služeb od Googlu pro ostatní uživatele. Aby se vám lépe tvořilo, každý měsíc odměníme tři nejlepší hodnotnými Google cenami v čele se skvělým telefonem Nexus 6.  Plné informace o soutěži naleznete ve speciálním článku. Pokud se stanete Mobile Masterem, dejte o tom vědět i ostatním! Sdílením vašeho videa svým známým a kamarádům pomůžete spoustě začínajících uživatelů, a také zvýšíte své šance na výhru.

logo mobile master-04

Zapojte se i vy a udělejte svět chytřejší!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)