TOPlist

Udělejte svět chytřejší a vyhrajte zbrusu nový Nexus 6

Mobile Master nahledovy

Potenciál smartphonů je dnes obrovský, ale není tajemstvím, že většina uživatelů jej zatím neumí využít. Na řadu proto přichází zkušenější uživatelé, „Mobile Masteři“, kteří pomůžou začínajícím uživatelům využít jejich smartphony naplno.

Ovládáte základní aplikace vašeho smartphonu levou zadní? Chcete pomoci ostatním a vyhrát Nexus 6? Pokud ano, pak se právě ve vás skrývá potenciál Mobile Mastera. Pozor, tato soutěž není pro někoho, kdo si se svým smartphonem ještě nepotykal!

Čeho dosáhnete jako Mobile Master?

  • vytvoříte vlastní unikátní video-návod a pomůžete tak začínajícím uživatelům využívat jejich mobilní přístroj naplno a chytře
  • stanete se členem komunity zkušených uživatelů, kteří se nebojí poskytnout své schopnosti dalším
  • aby se vám lépe tvořilo, každý měsíc odměňujeme nejúspěšnější tvůrce hodnotnými cenami v čele se zbrusu novým telefonem Nexus 6

Akce #MobileMaster trvá od 9. 6. do 29. 9. 2015.

Pozor

Zadání soutěže pro druhé kolo je lépe zaměřené. Z video-návodů, které vytvoříte, tak budou mít začínající uživatelé větší užitek.

V prvním kole se témata videí rozutíkala všemi směry, druhé kolo bude mít zadání užší. Protože bychom rádi oslovili i ty uživatele, kteří drží svůj smartphone poprvé, nové video-návody od Mobile Masterů musí souviset s používáním Google služeb a aplikací. Ty jsou totiž předinstalovány v mobilním telefonu s Androidem a zdarma.

Tvoříme užitečné návody pro každého

Mobilní telefony jsou přímo napěchovány užitečnými funkcemi, které ale méně zkušení uživatelé většinou nevyužívají, protože o nich zkrátka vůbec neví, nebo nemají ponětí, jak je použít. Díky akci Mobile Master vznikne řada unikátních krátkých videí, které jednoduše a srozumitelně vysvětlí, jak využít základní aplikace ve smartphonech. Usnadněme život se smartphonem nováčkům a udělejme svět chytřejší!

mobile master tricko

Jak na to?

  1. Natočte jednoduchý video-návod, který usnadní ostatním uživatelům používání vaší oblíbené Google služby na chytrém telefonu.
  2. Ve videu se slovně zmiňte o tom, že návod je tvořen pro akci Mobile Master.
  3. Video nahrajte na server YouTube a do jeho názvu přidejte hashtag #MobileMaster (abychom jej potom mohli najít).

Jak se stát Mobile Mastrem a vyhrát Nexus 6? #MobileMaster

Jak se stát Mobile Mastrem a vyhrát Nexus 6? #MobileMaster

Pár rad, které z vašeho videa udělají jedničku

Chcete, aby vaše video zhlédlo více diváků? Méně je někdy více a právě tady to platí dvojnásobně – pro úspěch je ideální vytvořit minutové video. Pro svá videa si od nás můžete níže stáhnout oficiální logo akce Mobile Master a použít jej pro svou tvorbu dle libosti.

K natáčení si bohatě vystačíte s programem na nahrávání obrazovky anebo kamerou z jiného telefonu. Potřebujete video sestřihat? Lze to přímo v mobilním telefonu, nebo klidně až na serveru YouTube, který nabízí intuitivní a výborně použitelný editor.

Technické provedení není extra důležité, klíčem k úspěchu je dobrý nápad – o čem nováčci pravděpodobně neví a jak vzbudit jejich nadšení? Napadá vás něco? Hurá do tvoření!

Nexus-6-Mobile Master

Kdy se stanete Mobile Masterem a kdy vyhráváte?

Mobile Masterem se stáváte, jakmile se do našeho projektu zapojíte vytvořením video-návodu o použití služeb od Googlu pro ostatní uživatele. Každý měsíc po dobu trvání soutěže odměňujeme tři nejlepší hodnotnými Google cenami v čele se skvělým telefonem Nexus 6. Hlavním kritériem pro výhru je jednoduchý vzorec (počet zhlédnutí daného videa x podíl pozitivních palců/celkový počet palců). Finální rozhodnutí je pak na naší redakci (musíme rozhodnout, zda video splňuje kritéria pro Mobile Master).

Jak to počítáme?

mobile master

= 7227 x (191/197) => 7006,9

Pokud se stanete Mobile Masterem, dejte o tom vědět i ostatním! Sdílením vašeho videa svým známým a kamarádům nejen pomůžete spoustě začínajících uživatelů, ale také zvýšíte své šance na výhru.

logo mobile master-04

Tři, dva, jedna, start. Zapojte se i vy a udělejte svět chytřejší!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (102)