MIUI 14 s Androidem 13 míří do dalšího prodejního hitu. Nemáte ho i vy?

xiaomi mi 11 lite 5g

Už před více než měsícem představila společnost Xiaomi nadstavbu MIUI 14, která může být založena na Androidu 13, ale i starším Androidu 12. Pokud se o ní chcete dozvědět více informací, doporučujeme náš shrnující článek. Nyní míří do dalšího modelu, který patřil ve své době mezi nejprodávanější v Česku.

Pokud máte novější Xiaomi 11 Lite 5G NE, tak pravděpodobně máte aktualizaci už nějaký pátek nainstalovanou. Dorazila totiž už 16. ledna. Nyní však zamířila i na starší Xiaomi Mi 11 Lite 5G, které spatřilo světlo světa v roce 2021. Původně na něm byla nadstavba MIUI 12.5, později se dostalo i na MIUI 13. Aktualizace, která se označuje jako V14.0.3.0.TKIMIXM obsahuje mimo nového systému, který je postaven na Androidu 13 také lednové bezpečnostní záplaty.

9) Xiaomi Mi 11 Lite barvy

Jestliže tedy Xiaomi Mi 11 Lite 5G vlastníte, zkuste mrknout do Nastavení > Aktualizace softwaru a pokud ji máte k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Jak jste zatím spokojení s MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)