Miss Alza Android RoadShow 2015: Které dívky vyhrávají? (vyhlášení)

miss ars 2015 – finale nahled

Dnes nastává důležitý moment – hlasování o nejkrásnější dívku Miss Alza Android RoadShow 2015 bylo ukončeno a my si tedy můžeme prozradit, které dívky jste vybrali jako ty nejkrásnější. První tři od nás navíc získají sympatické ceny.

Jak jsme soutěžili?

Podmínkou pro účast v soutěži Miss Alza Android RoadShow bylo dorazit na některou z akcí, které jsme pro vás přichystali v největších českých městech. Poté se už jen stačilo nechat vyfotit naším fotografem a souhlasit s účastí v soutěži. Jak jsme vybírali výherkyně? Slečny z každého města se utkaly v samostatném kole, ze kterého dále pokračovaly do velkého finále. Odtud vzešly 3 dívky s nejvyšším počtem hlasů.

miss-android-roadshow-600x231-2

Výherkyně soutěže Miss Alza Android RoadShow 2015

Loni jsme se postupně podívali do 4 měst, kde se uskutečnila akce Alza Android RoadShow 2015. Připomeňme si výsledky finále z každého kola – vždy 3 soutěžící postoupili do velkého finále.

Do velkého finále se probojovalo 12 slečen, které získaly největší počet hlasů v minulých kolech. Výhry od společnosti čekají na tři krásné dívky s nejvyšším počtem hlasů. Jak tedy naše soutěž dopadla?

Miss Alza Android RoadShow 2015 ceny
  1. Bich Phuong Renáta Pham vyhrává Powerbanka 10400 mAh růžová + Sluchátka náhlavní Sony růžová + 32 GB microSD Samsung class 10
  2. Kristýna Pokludová vyhrává Sluchátka špuntová Sony růžová + Accent COOL SPEAKER
  3. Tereza Vostatková vyhrává Selfie tyč s Bluetooth
miss ars 2015 podium smallll

A to není vše. S námi totiž vyhrává úplně každá finalistka. Jako soutěžící ve velkém finále Miss Alza Android RoadShow 2015 získáte Prémium účet na 3 měsíce zdarma. Ozvěte se nám prosím na info@svetandroida.cz, abychom vám účet mohli přidělit. Soutěžit s námi se rozhodně vyplatilo.

Podrobnější informace o soutěži

Pravidla soutěže

Výherkyním moc gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím i hlasujícím za účast.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)