Minecraft vyjde v rozšířené realitě pro telefony. Stavět budete moct třeba ve vašem obýváku

minecraft rozsirena realita

Zdá se to neuvěřitelné, ale hra Minecraft oslavila již deset let na trhu. Za tu dobu se obrovsky rozvinula a navíc se dostala na velké množství platforem. Od PC, přes herní konzole. telefony až třeba po Raspberry Pi. Microsoft, který vlastní práva i studio Mojang, před několika lety ukázal Minecraft pro rozšířenou realitu s Hololens. Na tuto verzi si musíme počkat, nicméně Minecraft se objeví v rozšířené realitě na telefonech. Oficiální představení hry se dočkáme 17. května.

Minecraft nabídne stavění v reálném světě. Využívat se budou telefony a rozšířená realita

Microsoft vydal na na svém YouTube kanále nové video, které se týká Minecraftu. Vidět v něm můžeme několik záběrů na hru Minecraft, která se odehrává  v reálném světě. Všimnout si můžete i lišty s jednotlivými bloky, které naznačují možnost stavění. Zároveň půjde interagovat s postavami, které byly do Minecraftu přidány.

What’s Minecraft up to?

What’s Minecraft up to?

Oficiálně představení je plánováno na 17. května. I když se pravděpodobně nebude jednat o stejný typ hry jako Pokémon Go, tak už se pomalu tyto dvě hry srovnávají. A to hlavně z pohledu úspěchu. Minecraft v rozšířené realitě má totiž obrovský potenciál a může jít o stejný úspěch jako před lety Pokémon Go.

Těšíte se na Minecraft v rozšířené realitě? Myslíte si, že hra uspěje?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)