TOPlist

Chcete si zahrát Minecraft Earth? Zaregistrujte se do uzavřené beta verze

minecraft earth beta

Uplynulo pár měsíců od doby, co jsme poprvé slyšeli o Minecraft Earth. Jedná se o AR verzi klasického Minecraftu od Mojangu, která přidává do skutečného světa své kostičkové bloky, přičemž vývojáři přislíbili, že bude betaverze dostupná letos v létě. Finální verze má pak přijít na konec roku.

Mojang tvrdí, že první uzavřená beta Minecraft Earth bude na iOS spuštěna přibližně za dva týdny a na Android brzy poté, co bude beta dostupná na jablečných zařízeních. To, že beta vyjde nejprve na iOS není žádným překvapením, jelikož byla hra před měsícem představena na WWDC, což je Applí vývojářská konference. Nový trailer navíc pojednává o spoustě nových informací o tom, jak se Minecraft Earth bude hrát a ukazuje spoustu nových funkcí.

Minecraft Earth: Closed Beta Announcement

Minecraft Earth: Closed Beta Announcement

Pokud chcete získat přístup k uzavřené betaverzi, zaregistrujte se do programu a doufejte, že budete mít štěstí. K zaregistrování potřebujete zařízení, na kterém budete hru hrát. Je zapotřebí buďto zařízení alespoň s iOS 10 a novějším nebo Androidem 7 a novějším. Přístup je omezen na určitý počet zařízení a tak byste s registrací neměli příliš otálet. Pokud navíc hru nebudete hrát déle, než sedm dní, v beta programu vás nahradí jiný uchazeč. Dále bude zapotřebí účet Microsoft či Xbox Live, abyste se do hry následně přihlásili.

Zaregistrujete se do bety Minecraft Earth?

Zdroj: minecraft.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)