S Mighty přehrávačem můžete používat Spotify kdykoli a kdekoli

mighty

Nedávno byl představen multimediální přehrávač Mighty, se kterým můžete poslouchat hudbu ze Spotify, aniž byste u sebe museli mít telefon. Nový přehrávač umí také poslech v offline režimu díky zabudované paměti pro více než 1 000 písní.

Mighty přehrává hudbu bez telefonu i internetu

Mighty, the Spotify Music Player (bemighty.com)

Mighty, the Spotify Music Player (bemighty.com)

Mighty je nový přehrávač, který umí přehrávat hudbu ze Spotify a nepotřebuje k tomu mobilní telefon, nebo internet. Tento přehrávač byl vytvořen především pro sportovce. Pokud vlastníte větší telefon, tak určitě víte, že cvičit s takovým zařízením není zrovna pohodlné. Velký telefon tak nahradí malá “krabička”, která se dá pomocí spony připnout na oblečení.

Nový přehrávač pracuje se Spotify Premium, rovněž má vnitřní paměť, do které lze uložit přes 1 000 písní. Díky tomu není potřeba být připojený k internetu. Dále je tu podpora bezdrátového připojení pomocí Bluetooth, nechybí ani Wi-Fi. K Mighty se dají připojit také externí reproduktory, a to pomocí Bluetooth, nebo 3.5 mm jack.

mighty spotify přehrávač

Vyváží vodě-odolnost nízkou kapacitu baterie?

Kapacita baterie je pouhých 5 hodin, což není moc. Na druhou stranu cvičit 5 hodin v kuse nejspíš nebudete. Nechybí ani odolnost vůči vodě a nárazu. Vyrábět se bude ve třech barvách (černá, bílá a oranžová) a bude se prodávat za 85.99 dolarů (přibližně 1 900 Kč). Podobné zařízení chystala i společnost Pebble, v zařízením známém jako Pebble Core.

Jak posloucháte hudbu při sportu vy?

Zdroj: androidauthority.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)