Midjourney zadarmo! Generujte do konce víkendu dle libosti

Midjourney AI zadarmo akce generátor

Chtěli byste si vyzkoušet, jak funguje Midjourney, jeden z nejpopulárnějších AI nástrojů na generování obrázků? Případně vám v této službě došly kredity a i když byste rádi dál experimentovali, nechce se vám zatím platit za další? Tento víkend máte skvělou příležitost generovat a generovat jeden obrázek za druhým bez ohledu na jakékoli poplatky. Provozovatelé totiž v sobotu ráno oznámili, že Midjourney poběží do konce víkendu zadarmo. Děje se tak u příležitosti vydání nové verze 5.1, která je v kreslení ještě o něco dokonalejší.

“Ahoj, všichni. Na oslavu vydání nové verze v5.1 zapínáme od teď až do konce víkendu volné trial účty. Staré účty, které dříve využívaly zkušební verzi Midjourney (ale nikdy nepřešly na placené členství), jsou nyní také obnoveny / znovu povoleny. Vyzkoušejte novou verzi v5.1 a užívejte si!,” napsal na Discord serveru, kde se obrázky na základě textových instrukcí generují, zakladatel projektu David Holz. Oznámil také, že kvůli technickým problémům bohužel provozovatelé nemohou znovu povolit zkušební verzi lidem, kteří měli placené účty, ale už je nemají.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak přejeme pěknou zábavu. Co si necháte nakreslit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)