Microsoft Surface Earbuds míří do Evropy. Zaplatíme za ně více, než bychom si přáli

microsoft earbuds

Microsoft představila svá bezdrátová sluchátka Surface Earbuds již v říjnu minulého roku. Až nyní však míří na evropský trh. Jedná se o klasická kompletně bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem. Zaplatíme za ně však poměrně hodně peněz.

Surface Earbuds budou v Evropě stát 199 EUR (asi 5 500 korun bez daně), a jsou tedy o asi 20 EUR dražší, než Galaxy Buds Plus od Samsungu. Sluchátka nabídnou 8 hodin přehrávání a dalších 16 hodin při nabíjení skrz pouzdro. Nabídnou aktivní potlačení hluku, integraci aplikace Spotify a Office 365 (přímo do sluchátek budete moci nadiktovat své myšlenky).

microsoft surface earbuds

Dále se můžeme těšit na gesta, díky kterým budeme moci přepínat mezi skladbami, měnit hlasitost a ovládat další funkce. Potěší jistě také překládání v reálném čase. Uvidíme však, jakou úspěšnost budou v Evropě mít a zda budou moci konkurovat velkým hráčům, jako je například Apple, Samsung či Huawei. Ty mají totiž svá řešení, která uživatelé dobře znají.

Koupili byste si Microsoft Surface Earbuds?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)