Microsoft zítra představí nové laptopy Surface. Na co se můžeme těšit?

microsoft surface 7 pro

Už zítra se chystá další tisková konference Microsoftu, kde budou téměř se stoprocentní jistotou představené nové laptopy Surface. Poslední teaser láká na nové produkty se spoustami inovací. Zatímco poslední tři generace se vzhledem příliš neliší, nový Surface má být od základů překopán a design má být kompletně jiný.

Hovoříme hlavně o ztenčení rámečků kolem displeje, které jsou přece na dnešní poměry celkem tlusté. Jeden ze zdrojů pak hovoří o tom, že je nový laptop až příliš nápadně podobný novému iPadu Pro. Z konektivity přijdeme o klasická USB typu A a MiniDisplay Port a budeme se muset spolehnout pouze na USB-C. Tento Surface má nabídnout větší mobilitu, což dokazuje existence LTE verze, ve které bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon řady 8. Model se má nazývat jednoduše Surface 7 a má nabídnout dostatek výkonu pro většinu běžných pracovních úkonů.

Dále má Microsoft představit také Surface 7 Pro, který má disponovat procesory Intel Core i5 a Core i7 a zachová si tak lepší výkon. V něm zůstanou zachovány veškeré porty včetně USB typu A. Oba dva modely budou nabízeny ve třech barevných variantách – červené, žluté a modré. Přibližnou cenu zatím neznáme, ale dá se očekávat, že bude podobná současným Surfacům. Pro více informací sledujte náš web, kde budeme o zítřejší konferenci psát.

Těšíte se na nový Surface 7 a 7 Pro?

Zdroj: windowscentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)