Outlook brzy získá tmavý režim. Dočkají se ho také ostatní Office aplikace

outlook tmavý režim office

Tmavé režimy jsou čím dál více populární, a to jak díky svému příjemnému a minimalistickému vzhledu ale hlavně proto, že pomáhají snížit spotřebu baterie na AMOLED displejích. Proto, aby vývojáři šli s dobou a zůstali konkurenceschopní, vyvíjí tmavé režimy snad pro všechny aplikace. Výjimkou není ani Microsoft, který brzy vydá tmavý režim nejen pro Outlook, ale také pro ostatní Office aplikace. Dočkáme se ho nejen v Androidech a iOS, ale také na Windows a macOS.

outlook android tmavý režim

Příchod tmavého režimu společnost potvrdila již v roce 2018, ovšem nikdy nespecifikovala přesné datum. Uniklé screenshoty však potvrzují, že to bude velmi brzy. Tmavý režim se zdá být hotov a aplikace bude podporovat automatické přepínaní pokud pozná, že máme celý systém ve tmavém kabátku či aktivovaný režim úspory energie.

Dark Mode in Microsoft 365

Dark Mode in Microsoft 365

Tmavý režim pro Outlook příliš nepřekvapí, jelikož webové a desktopové verze ho již delší dobu podporují. Kromě Outlooku je tmavý režim v plánech aplikací Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, OneDrive, Planner a To-Do-Microsoft. Microsoft zatím nevydal žádné oficiální prohlášení ohledně data vydání a tak musíme trpělivě čekat.

Používáte Microsoft Office a těšíte se na tmavý režim?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)