Aplikace Microsoft OneDrive obdržela nový vzhled

microsoft onedrive aktualizace

Microsoft právě vydal novou verzi aplikace OneDrive, ta se v první řadě zaměřuje na nový vzhled. Kromě vzhledu ale přišla také jedna zajímavá novinka. Pojďme si je shrnout.

Nová verze Microsoft OneDrive má zvýšit produktivitu

U popisu novinek v nové aktualizaci píše Microsoft, že tento vzhled “zvýší produktivitu”. Toho chce dosáhnout například tím, že se odstranilo klasického “hamburber” menu. Místo toho se nastavení a možnosti zobrazují úplně dole na nové liště. Tím se o něco urychlí používání aplikace na telefonu.

onedrive microsoft aktualizace novy vzhled

Kromě toho se také připravila nová položka “Me”, ve které může uživatel kontrolovat oznámení, offline obsah a informace o účtu. V neposlední řadě se dostalo i na opravy chyb.

Microsoft tímto krokem pokračuje ve značném vylepšování svých Android aplikací. V posledních týdnech jsme mohli vidět mnoho aktualizací a dokonce i aplikace zcela nové, jako třeba prohlížeč Microsoft Edge.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

Jak se vám líbí nový vzhled aplikace Microsoft OneDrive?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)