Microsoft dál šlape na plyn. V Edge si nyní vytvoříte obrázek na jedno klepnutí

microsoft edge
  • Microsoft právě zpřístupnil svůj nástroj Image Creator v postranním panelu prohlížeče Edge
  • Je postaven okolo nejnovější verze modelu DALL-E 
  • V tuto chvíli není omezen a můžeme si vytvářet obrázky dle libosti

Společnost Microsoft představila nástroj Bing Image Creator v prohlížeči Edge již před nějakým časem. Ten využívá nejnovější verzi modelu DALL∙E od OpenAI a umožňuje vytvořit obrázek na základě jeho popisu slovy. A právě funkce Image Creator je nyní k dispozici v postranním panelu prohlížeče Edge, takže k němu budete mít přístup odkudkoliv.

Microsoft tvrdí, že v tuto chvíli nejsou uživatelé omezení žádnými kredity a mohou vytvořit kolik obrázků chtějí. Zpřístupnění této funkce musíte jít do bočního panelu, klepnout na tlačítko plus a zapnout možnost Image Creator. Nám se v panelu novinka ukazuje na stolním počítači i notebooku a skutečně nemáme žádná omezení. Jde tedy o další skvělý a jednoduchý způsob, jak si za pár vteřin vygenerovat obrázek dle svých představ.

microsoft edge image creator

Kromě toho přináší Microsoft několik dalších vychytávek, jako třeba nástroj Drop, poznámkový blok, který se synchronizuje s ostatními zařízeními, či Browser Essentials, která skenuje malware v reálném čase. Ten ale zatím dostupný pouze early-access uživatelům.

Microsoft Edge: Web Browser
Microsoft Edge: Web Browser

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vyzkoušíte prohlížeč Microsoft Edge?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)