Vyzkoušejte zdarma: Skvělá AI aplikace Microsoft Designer je na Androidu

microsoft designer aplikace
  • Microsoft uvolnil pro Android zajímavou AI aplikaci
  • Designer zvládne generovat reklamy i příspěvky na sociální sítě
  • Aplikace je v tuto chvíli zdarma

Microsoft Designer funguje jako webová aplikace už delší dobu, avšak nyní ji americká společnost zpřístupnila jako samostatnou aplikaci, kterou si můžete stáhnout z Obchodu Play. Jedná se o  intuitivní nástroj, který by vám pomůže vytvořit v podstatě jakoukoliv grafiku.

Microsoft Designer zdarma pro Android

Microsoft Designer se nyní nachází ve fázi beta. Ke generování obsahu využívá umělou inteligenci (AI), díky níž můžete na jedno klepnutí generovat kreativní návrhy. Samozřejmě i zde, stejně jako u ostatních AI nástrojů platí pravidlo, že čím lepší a přesnější dotaz zadáte, tím lepší výsledek dostanete. Následně vám aplikace vytvoří řadu návrhů, přičemž si můžete vybrat a následně přizpůsobit ten, který vám nejvíce vyhovuje. Navíc jej lze obohatit o text, obrázky a další prvky. Můžete tedy snadno generovat reklamy, plakáty, ale třeba také příspěvky na sociální sítě.

Microsoft Designer

Microsoft Designer

Zatím je aplikace Microsoft Designer zdarma. To je ideální příležitost vyzkoušet její funkce před tím, než přejde do předplatného Microsoft 365 a případně se pak rozhodnout, zda stojí za předplacení.

Microsoft Designer
Microsoft Designer

Co říkáte na aplikaci Microsoft Designer?

Zdroj: Microsoft Designer

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)