TOPlist

Meteor – nový widget s přesnou předpovědí dešťových srážek

layer1-5

Dnes byla uvolněna další aktualizace programu Meteor, který sleduje aktuální dešťové srážky nad územím České republiky. Aplikace zobrazuje srážky zaznamenané meteorologickým radarem ČHMÚ na mapovém podkladu Google Maps.  V nové verzi se můžete těšit na nový widget s přesnou hodinovou předpovědí srážek!

s

V novém widgetu nyní uvidíte 6 okének, která symbolizují vývoj dešťových srážek v nejbližší hodině po 10 minutách. Každé okénko se vždy vybarví tak, jak Meteor pozná, že postup dešťových srážek v daný čas bude přecházet přes Vaší aktuální pozici. Ano, všechny údaje se týkají právě vaší aktuální pozice (díky GPS) a ne města ani okresu poblíž. Předpověď je tak velmi přesná a týká se jen vás.

Meteor meteoradar
Meteor meteoradar

web autora: Androworks.org

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (David Drázský) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)