Meizu 17 se představí již v dubnu. Na co se můžeme těšit?

meizu 17 spekulace

Telefony Meizu jsou populární spíše v Asii, což ale neznamená, že nemají své fanoušky i v Evropě. Ti z vás, kteří netrpělivě vyhlížejí novou vlajkovou loď této značky mohou nyní začít jásat. Chystaná vlajka Meizu 17 se představí již letos v dubnu a dle prvních spekulací se máme na co těšit.

Přední stranu telefonu má pokrývat OLED displej s Full HD + rozlišením 1080 x 2206 pixelů. Rok 2020 se bude nést v duchu vyšších obnovovacích frekvencí a ani Meizu 17 nebude výjimkou, jelikož má disponovat 90 Hz frekvencí. Alespoň to říkají první úniky na sociální síti Weibo.

Dokonce máme první screenshoty z nadstavby Flyme UI. Právě z nich můžeme rozpoznat rozlišení displeje i frekvenci. Původně se dokonce spekulovalo 120 Hz displeji, což tento screenshot popírá. Co se týče hardwaru, uvnitř očekáváme čipset Qualcomm Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 8 či 12 GB operační paměti RAM.

Těšíte se na Meizu 17?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)