Mario Kart Tour dorazí v září na Android a bude zdarma. Jak vypadá?

mario kart tour

Uběhl nějaký ten čas od doby, kdy Nintendo představilo novou hru Mario Kart Tour a slíbilo, že na mobilní telefony dorazí během léta. To nakonec vývojáři nesplní a hra vyjde o trochu později, konkrétně 25. září. Hra bude k dispozici zdarma, avšak bude obsahovat mikrotransakce. Za ně si budeme moci koupit různá vylepšení a také postavy.

Ty nebudou tak drahé jako u ostatních her, jelikož Nintendo bere hry na iOS a Android zároveň trochu jako reklamu, která by mohla přilákat nové uživatele ke konzoli Nintendo Switch. Mario Kart Tour je závodní hra, která se ovládá jedním prstem a prohánět se budeme reálnými městy. Je libo Tokio či Paříž? Města se mají střídat po dvou týdnech a hra samozřejmě vyžaduje připojení k internetu, jelikož je multiplayerová.

Mario Kart Tour – RACE AROUND THE WORLD

Mario Kart Tour - RACE AROUND THE WORLD

Kromě této hry pracuje Nintendo údajně také na nové Mario Kart hře na Nintendo Switch. Vyjít by měla příští rok a popravdě už by bylo na čase. Poslední Mario Kart 8 je totiž již pět let starou hrou, jejíž Deluxe edice vyšla na Switch v roce 2017.

Těšíte se na Mario Kart Tour? Hráli jste někdy Maria?

Zdroj: engadget.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)